Kubełek od KFC z... wbudowaną drukarką

Kubełek od KFC z... wbudowaną drukarką

Kubełek od KFC z... wbudowaną drukarką
Źródło zdjęć: © YouTube / KFC Canada
27.07.2015 06:39, aktualizacja: 27.07.2015 09:16

Czyżby KFC zamierzało wkrótce wprowadzić do swojej oferty nowy rodzaj kubełków "Memories Bucket", wyposażonych w zminiaturyzowane drukarki łączące się przez Bluetooth ze smartfonami?

Odpowiedź na postawione powyżej pytanie "prawie na pewno" jest negatywna. KFC nie zdradza oczywiście szczegółów, ale sama fabuła filmu, ilość niedopowiedzeń, brak konkretów świadczą o tym, że mamy do czynienia jedynie z dość ciekawą, oryginalną akcją reklamową. Okazją jest świętowanie 60 lat obecności KFC w Kanadzie.

Prawdopodobnie KFC użyło do nakręcenia tej reklamy wbudowanej drukarki (Polaroida?) posługującej się technologią Zink (_ zero-ink _ - bez tuszu). To zresztą w gruncie rzeczy nieistotne - chodzi tylko o wywołanie pozytywnych emocji i ogólnego dobrego wrażenia.

Może za kolejnych 10 lat KFC wypuści następny film z tego cyklu? Mamy nawet pomysł na scenariusz... Znowu kubełek, znowu drukarka, ale tym razem 3D. Pytająca się, po opróżnieniu kubełka: _ wydrukować więcej? _ I drukująca nuggetsy na oczach zachwyconych (a jakże by inaczej...) konsumentów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: LG zapowiada telefon, któy ma zmienić rynek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)