Qaqwqwrqw
Wiadomości

John McAfee zatrzymany?

Spośród wszystkich słabości Johna McAfee'iego najbardziej niebezpieczne dla niego jest uzależnienie od uwagi mediów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John McAfee zatrzymany?
(Gizmodo.pl)
Qaqwqwrqw

Po tym jak udzielił obszernego wywiadu dziennikarzom CNN, na jego stronie internetowej pojawiły się podobno informacje, że został zatrzymany na granicy pomiędzy Belize a Meksykiem. Niestety trudno stwierdzić czy jest to prawda ponieważ informacja jak na razie nie została potwierdzona przez władze Belize a blog McAfee'iego, na której się pojawiła, aktualnie nie działa. A podobno zgromadził na nim tyle informacji, że powinny wystarczyć na rok automatycznego publikowania.

McAfee poszukiwany jest przez policję Belize w związku z morderstwem Gregory'ego Faulla, sąsiada McAfee'iego, który został zastrzelony w nocy z 1. na 11 listopada. John McAfee twierdzi, że morderca pomylił posiadłości a kula była przeznaczona dla niego, ale nie ma zamiaru współpracować z miejscową policją, która jest jego zdaniem skorumpowana i również dybie na jego życie.

Fakt, że był poszukiwany, nie przeszkadzał mu jednak w kontaktowaniu się z mediami, czy w ustanowieniu nagrody za złapanie prawdziwego, jego zdaniem, mordercy.

Qaqwqwrqw

Źródło: Gizmodo.pl za The Next Web, AP

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw