Trwa ładowanie...
ycipk-qwu9tr
Wiadomości

John McAfee zatrzymany?

Spośród wszystkich słabości Johna McAfee'iego najbardziej niebezpieczne dla niego jest uzależnienie od uwagi mediów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John McAfee zatrzymany?
(Gizmodo.pl)
ycipk-qwu9tr

Po tym jak udzielił obszernego wywiadu dziennikarzom CNN, na jego stronie internetowej pojawiły się podobno informacje, że został zatrzymany na granicy pomiędzy Belize a Meksykiem. Niestety trudno stwierdzić czy jest to prawda ponieważ informacja jak na razie nie została potwierdzona przez władze Belize a blog McAfee'iego, na której się pojawiła, aktualnie nie działa. A podobno zgromadził na nim tyle informacji, że powinny wystarczyć na rok automatycznego publikowania.

McAfee poszukiwany jest przez policję Belize w związku z morderstwem Gregory'ego Faulla, sąsiada McAfee'iego, który został zastrzelony w nocy z 1. na 11 listopada. John McAfee twierdzi, że morderca pomylił posiadłości a kula była przeznaczona dla niego, ale nie ma zamiaru współpracować z miejscową policją, która jest jego zdaniem skorumpowana i również dybie na jego życie.

Fakt, że był poszukiwany, nie przeszkadzał mu jednak w kontaktowaniu się z mediami, czy w ustanowieniu nagrody za złapanie prawdziwego, jego zdaniem, mordercy.

ycipk-qwu9tr

Źródło: Gizmodo.pl za The Next Web, AP

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-qwu9tr

ycipk-qwu9tr
ycipk-qwu9tr