IFA 2018. Toshiba z mocną ofertą telewizorów

IFA 2018. Toshiba z mocną ofertą telewizorów

IFA 2018. Toshiba z mocną ofertą telewizorów
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko
30.08.2018 13:24, aktualizacja: 30.08.2018 14:54

Toshiba zaprezentowała na targach IFA 2018 mocną linię telewizorów ze średniej półki. Chcą połączyć wysoką jakość z ceną w przedziale 2-3 tysięcy złotych. W ich ofercie nie zabrakło też telewizorów OLED.

Toshiba chce konkurować w Polsce niską ceną i wysoką jakością. Ich telewizory, które trafią do polskich sklepów w 2019 roku, cechują się obrazem Dolby Vision, eleganckim i minimalistycznym designem oraz ceną w okolicach 2,5 tysiąca złotych.

IFA 2018: Toshiba stawia na jakość i przystępną cenę

Toshiba stawia na świetny obraz i dźwięk w przystępnej cenie. Oprócz standardu Dolby Vision producent wprowadza też technologię poprawiającą kontrast obrazu - Micro Dimming czy dźwięk Onkyo z technologią Bazooka TV. Jest to subwoofer zintegrowany z obudową telewizora i głośniki skierowane do przodu.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

Toshiba integruje swoje telewizory z inteligentnym asystentem Amazon Alexa, który oprócz możliwości sterowania głosowego zaoferuje współpracę z programem Amazon Dash. W ramach programu telewizor automatycznie zamówi baterie do pilota, gdy te zaczną się rozładowywać.

IFA 2018: Toshiba - nowe telewizory OLED

Toshiba wprowadza także telewizory w najlepszej technologii obrazu - OLED. Także te telewizory mają być przystępne dla klientów. W Polsce ich cena ma być ustawiona na poziomie 5,5 - 6 tysiąca złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)