IFA 2018. Toshiba z mocną ofertą telewizorów

IFA 2018. Toshiba z mocną ofertą telewizorów
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko

30.08.2018 13:24, aktual.: 30.08.2018 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Toshiba zaprezentowała na targach IFA 2018 mocną linię telewizorów ze średniej półki. Chcą połączyć wysoką jakość z ceną w przedziale 2-3 tysięcy złotych. W ich ofercie nie zabrakło też telewizorów OLED.

Toshiba chce konkurować w Polsce niską ceną i wysoką jakością. Ich telewizory, które trafią do polskich sklepów w 2019 roku, cechują się obrazem Dolby Vision, eleganckim i minimalistycznym designem oraz ceną w okolicach 2,5 tysiąca złotych.

IFA 2018: Toshiba stawia na jakość i przystępną cenę

Toshiba stawia na świetny obraz i dźwięk w przystępnej cenie. Oprócz standardu Dolby Vision producent wprowadza też technologię poprawiającą kontrast obrazu - Micro Dimming czy dźwięk Onkyo z technologią Bazooka TV. Jest to subwoofer zintegrowany z obudową telewizora i głośniki skierowane do przodu.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

Toshiba integruje swoje telewizory z inteligentnym asystentem Amazon Alexa, który oprócz możliwości sterowania głosowego zaoferuje współpracę z programem Amazon Dash. W ramach programu telewizor automatycznie zamówi baterie do pilota, gdy te zaczną się rozładowywać.

IFA 2018: Toshiba - nowe telewizory OLED

Toshiba wprowadza także telewizory w najlepszej technologii obrazu - OLED. Także te telewizory mają być przystępne dla klientów. W Polsce ich cena ma być ustawiona na poziomie 5,5 - 6 tysiąca złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)