HWiNFO - sprawdź co w komputerze piszczy

HWiNFO - sprawdź co w komputerze piszczy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

13.12.2011 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Udostępniona została nowa wersja oprogramowania HWiNFO32 oraz HWiNFO64. Jest to darmowe narzędzie pozwalające zidentyfikować sprzęt zainstalowany w komputerze oraz przeprowadzić prostą diagnostykę.

Program HWiNFO dostępny jest w dwóch wersjach - przeznaczonej na platformy 32. oraz 64-bitowe. Narzędzie wyróżnia się wsparciem dla najnowszych komputerowych podzespołów i technologii. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zebrać i wyświetlić możliwie jak najwięcej informacji o zainstalowanym w naszej maszynie sprzęcie - co może być przydatne np. gdy szukamy nowych wersji sterowników czy danych producenta karty graficznej, płyty głównej itp.

Wszystkie informacje prezentowane są w logicznym i przejrzystym układzie i mogą zostać wyeksportowane w formie raportu Text, CSV, XML, HTML, MHTM. Ciekawostka jest moduł monitorowania temperatur, napięć oraz prędkości obrotowych wentylatorów, a także podstawowe Benchmarki, które pozwolą przeprowadzić szybką diagnostykę.

Niestety interfejs programu nie został przetłumaczony na język polski, jednak narzędzie jest całkowicie darmowe i warte polecenia. HWiNFO można pobrać z naszego działu z plikami, klikając na jeden z poniższych linków.

Pobierz:
Pobierz:

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)