HWiNFO - sprawdź co w komputerze piszczy

HWiNFO - sprawdź co w komputerze piszczy

HWiNFO - sprawdź co w komputerze piszczy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
13.12.2011 13:21

Udostępniona została nowa wersja oprogramowania HWiNFO32 oraz HWiNFO64. Jest to darmowe narzędzie pozwalające zidentyfikować sprzęt zainstalowany w komputerze oraz przeprowadzić prostą diagnostykę.

Program HWiNFO dostępny jest w dwóch wersjach - przeznaczonej na platformy 32. oraz 64-bitowe. Narzędzie wyróżnia się wsparciem dla najnowszych komputerowych podzespołów i technologii. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zebrać i wyświetlić możliwie jak najwięcej informacji o zainstalowanym w naszej maszynie sprzęcie - co może być przydatne np. gdy szukamy nowych wersji sterowników czy danych producenta karty graficznej, płyty głównej itp.

Wszystkie informacje prezentowane są w logicznym i przejrzystym układzie i mogą zostać wyeksportowane w formie raportu Text, CSV, XML, HTML, MHTM. Ciekawostka jest moduł monitorowania temperatur, napięć oraz prędkości obrotowych wentylatorów, a także podstawowe Benchmarki, które pozwolą przeprowadzić szybką diagnostykę.

Niestety interfejs programu nie został przetłumaczony na język polski, jednak narzędzie jest całkowicie darmowe i warte polecenia. HWiNFO można pobrać z naszego działu z plikami, klikając na jeden z poniższych linków.

Pobierz:
Pobierz:

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)