ycipk-461sp3

Gdzie jest burza? IMGW wydaje ostrzeżenie. Sprawdź monitor burz online

Gdzie jest burza? IMGW wydało ostrzeżenie dla dziewięciu województw. Sprawdź najnowsze doniesienia pogodowe i dowiedz się, gdzie obecnie trwa burza oraz do jakiego regionu zmierza. Dzięki radarowi burzowemu online poznasz najnowszą prognozę pogody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie jest burza? Radar online
Gdzie jest burza? Radar online (Materiały prasowe, Fot: Łukasz Ogrodowczyk)
ycipk-461sp3

Pogoda od początku tygodnia nie rozpieszcza. Wiatr, opady i wyładowania atmosferyczne towarzyszą mieszkańcom prawie całego kraju. Dzięki radarowi burzowemu online dowiesz się, gdzie aktualnie jest burza oraz do jakiego regionu zmierza.

Gdzie jest burza? Sprawdź to w aplikacji

Radar burzowy jest idealnym narzędziem do sprawdzenia aktualnego stanu pogody w Polsce. Oprócz informacji, w jakim regionie naszego kraju jest burza, możemy zapoznać się również z aktualnymi wskaźnikami temperatury, wiatru oraz opadów.

ycipk-461sp3

Samodzielne monitorowanie zmian pogodowych, zjawisk atmosferycznych, a także zagrożeń to możliwość, z której korzysta coraz więcej internautów. W sieci dostępnych jest obecnie wiele serwisów, na których możemy śledzić aktualną mapę burz i opadów. Gdzie mają miejsce wyładowania pogodowe możemy śledzić np. na tej witrynie.

Do obserwowania mapy burz świetnie posłużą nam również ciekawe aplikacji.. Jedną z najbardziej popularnych jest Monitor Burz.

Satelitarną mapę wyładowań atmosferycznych możemy także śledzić pod tym adresem.

ycipk-461sp3

IMGW wydaje ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed nadchodzącymi burzami. Alerty 2. stopnia przed burzami z gradem wydano dla województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.

Ostrzeżenia 1. stopnia przed silnym deszczem z burzami wydano dla czterech województw. Są to: Wielkopolska, Mazowsze, Łódzkie oraz Podlasie.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-461sp3

ycipk-461sp3
ycipk-461sp3