Firma Asus prezentuje płyty główne P67 z chipsetem w wersji B3

Firma Asus prezentuje płyty główne P67 z chipsetem w wersji B3

Firma Asus prezentuje płyty główne P67 z chipsetem w wersji B3
Źródło zdjęć: © Asus
02.03.2011 15:58, aktualizacja: 02.03.2011 16:20

Firma Asus prezentuje nowe wersje płyt głównych opartych na chipsecie P67 i wyposażonych w takie funkcje jak DIGI+ VRM, EFI BIOS i BT GO!. Zapewniają one wysoką jakość i wydajność.

Zaletą jest druga generacja technologii Dual Intelligent Processors, wspomagana przez cyfrowy system kontroli zasilania DIGI+ VRM, który eliminuje opóźnienia występujące przy konwersji sygnału analogowego na cyfrowy. Przetaktowywanie staje się łatwiejsze dzięki opcji Auto Tuning, dostępnej z poziomu aplikacji lub za pomocą przełącznika znajdującego się na płycie. Zaawansowane tryby przetaktowywania zwiększają zakres parametrów, jakie użytkownicy mogą modyfikować.

Obraz
© Asus P8P6. Deluxe (fot. Asus)

BIOS EFI zapewnia użytkownikom przyjazny interfejs graficzny do obsługi zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych ustawień. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy trybem prostym (EZ Mode), dającym kontrolę nad podstawowymi ustawieniami a trybem zaawansowanym (Advanced Mode), który daje pełen wgląd w ustawienia systemu.

Obraz
© Asus P8P6. WS Revolution (fot. Asus)

BT GO! łączy siedem funkcji Bluetooth w jednym interfejsie. Użytkownicy używają coraz większej liczby urządzeń bezprzewodowych i potrzebują sprawnej integracji z komputerem. Wszystkie zaktualizowane modele B3 wyposażono w BT GO!

Obraz
© Asus TUF Sabertooth P6. (fot. Asus)

Płyta główna Asus TUF SABERTOOTH P67 została wyposażona w system chłodzący, który chroni całą płytę główną - Asus Thermal Armor. Konstrukcja zwiększa przepływ powietrza, oferując lepsze chłodzenie i większą stabilność pracy. Rozszerzono to także o technologię Thermal Radar składającą się z 12 czujników, które monitorują temperaturę i pozwalają dostosować prędkości wentylatorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)