Trwa ładowanie...
d3pduzo

Duży news od CD Projekt RED. "Wiedźmin 3" trafi na Nintendo Switch

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" to ostatnia część wirtualny przygód Geralta, przygotowana przez CD Projekt RED. Wydana w 2015 roku gra okazała się globalnym hitem i teraz trafia na konsolę Switch, co właśnie zostało ogłoszone na konferencji Ninetnedo podczas E3 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Materiały prasowe)
d3pduzo

CD Project RED, twórcy serii gier "Wiedźmin", ogłosili wraz z Nintendo podczas targów E3, że "Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition" pojawi się w najbliższym czasie na konsoli Nintendo Switch. To kolejny wielki news polskiego studia, zaraz po ogłoszeniu daty premiery długo oczekiwanego "Cyberpunk 2077".

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" na Nintendo Switch w 2019 roku

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" w wersji dla Nintendo Switch będzie dostępny zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Gra będzie do nabycia wraz ze wszystkimi dodatkami, które do tej pory wydano. Obejmuje to zarówno podstawową kampanię, jak i "Serce z Kamienia" oraz "Krew i wino", jak również wszystkie 16 darmowych DLC. Gra jest przenoszona na Nintendo Switch przez Sabre Interactive w ścisłej współpracy z CD Project RED. Decyzja o przeniesieniu gry na konsolę Switch pozwoli nowym graczom zapoznać się z jednym z największych RPG-ów ostatnich lat, a także pozwoli graczom, którzy znają już historię Geralta na przeżycie przygód opowiedzianych w trzeciej części gry na nowo.

d3pduzo

Poza grą w edycji pudełkowej otrzymamy dodatkowe, fizyczne bonusy - kompendium wiedzy o wiedźmińskim świecie, mapa gry i naklejki. Gra trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Poniżej możecie zobaczyć trailer zaprezentowany na E3 2019:

d3pduzo

Podziel się opinią

Share

d3pduzo

d3pduzo
Więcej tematów