Czytelnicy zdecydowali. Wyniki plebiscytu Produkt Roku WP 2023

Czytelnicy zdecydowali. Wyniki plebiscytu Produkt Roku WP 2023

Plebiscyt Produkt Roku WP 2023
Plebiscyt Produkt Roku WP 2023
Źródło zdjęć: © WP
Paweł Maziarz
15.04.2024 13:58, aktualizacja: 15.04.2024 15:25

Zakończyliśmy plebiscyt Produkt Roku WP 2023, w którym wybraliście produkty i usługi znacząco wpływające na rozwój technologii i poprawę codziennego życia. W niektórych kategoriach wygrana nie była specjalnym zaskoczeniem, ale nie brakowało też mało spodziewanych wyróżnień.

Produkt Roku WP 2023 łączył tradycje dwóch innych konkursów z branży technologicznej: Imperatorów WP oraz Produktu Roku benchmark.pl. Naszym celem było poznanie Waszych opinii na temat najlepszych produktów i usług, które zadebiutowały w ostatnim roku.

Wyniki plebiscytu Produkt Roku WP 2023

Na platformie plebiscytowej udostępniono 13 kategorii, obejmujących różnorodne dziedziny użytecznych technologii - począwszy od smartfonów, przez podzespoły komputerów, a na sprzęcie AGD kończąc. Nominacje zostały wybrane przez naszych ekspertów, ale to Wasze głosy były decydujące w wyborze produktów zasługujących na tytuł Produktu Roku 2023 WP.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronię plebiscytu Produkt Roku WP 2023. W niektórych kategoriach zwycięzca wydawał się oczywisty, ale w niektórych o wygranej decydowały pojedyncze głosy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Prestiżowe wyróżnienie dla producentów

Tytuł Produktu Roku WP 2023 w głównych kategoriach został przyznany przez głosujących, więc to prestiżowe wyróżnienie dla producentów i dostawców usług. Konkurs wskazuje na upodobania naszych czytelników, a także docenia innowacyjne pomysły, która ułatwiają nasze codzienne życie.

Już teraz zachęcamy do głosowania w kolejnej edycji plebiscytu. Wierzymy, że nominacje w konkursie Produkt Roku WP 2024 będą jeszcze ciekawsze, a rywalizacja jeszcze bardziej zacięta

Paweł Maziarz, dziennikarz Wirtualnej Polski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)