"Borderlands 3". Zwiastun "Mask of Mayhem" zapowiada nową część serii

"Borderlands 3". Zwiastun "Mask of Mayhem" zapowiada nową część serii
Źródło zdjęć: © YouTube
Adam Bednarek

27.03.2019 15:25, aktual.: 27.03.2019 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat "Borderlands 3". Wygląda na to, że w końcu Gearbox ujawni szczegóły. Zwiastun "Mask of Mayhem" zapowiada planowaną prezentację.

Krótka zajawka pokazuje bohaterów cyklu "Borderlands". Postaci w różnych pozach tworzą jedną wielką maskę - charakterystyczny symbol cyklu. Choć oglądając zwiastun wydawał mi się mało interesujący, to kiedy zobaczyłem zakończenie, od razu pomyślałem: "nawet fajnie to sobie wymyślili".

Borderlands 3: "Mask of Mayhem" przygotowuje zapowiedź na PAX East

Trwające mniej niż dwie minuty wideo zapowiada prezentację studia Gearbox na PAX East. Wygląda na to, że właśnie wtedy dojdzie do długo wyczekiwanej zapowiedzi "Borderlands 3". Konferencja ma się odbyć 28 marca o 19:00 czasu polskiego.

Już wcześniej na twitterowym profilu studia Gearbox, autorów serii "Borderlands", zamieszczono grafikę wyglądającą jak obrazek z "Borderlands". Na znaku drogowym widzieliśmy datę - 28 marca.

"Borderlands 3": po pięciu latach oczekiwania w końcu nowa odsłona serii

Pierwsza część "Borderlands" ukazała się w 2009 roku. Na "Borderlands 2" czekaliśmy trzy lata. "Borderlands: The Pre-Sequel!" to ostatnia część cyklu, z 2014 roku. Twórcy zrobili sobie długą przerwę, więc nic dziwnego, że "Borderlands 3" jest tak wyczekiwane.

W czasach, kiedy duże marki dostają kolejne części co roku, każdy zdążył się za "Borderlands" stęsknić. To może być duża zaleta "Borderlands 3" - o ile dojdą do tego świeże pomysły autorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)