Trwa ładowanie...
d2y06sp

Black Friday 2019. Niektóre sklepy już wystartowały: Huawei P30 za 1 zł

Czarny Piątek dopiero za ponad tydzień, wiele sklepów już wystartowało z promocjami. Jedną z ciekawszych jest możliwość otrzymania smartfona Huawei P30 za 1 zł. Zobaczcie tę i inne najlepsze oferty, które dla was wybraliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Huawei P30 dostępny w zestawie z laptopem Acer Swift 7
Huawei P30 dostępny w zestawie z laptopem Acer Swift 7 (Materiały prasowe)
d2y06sp

Ciekawe promocje znajdziemy m.in. w sklepach Komputronik, który przygotował kilka specjalnych ofert jeszcze zanim Black Friday 2019 ruszy pełną parą. To właśnie w tym sklepie przy zakupie laptopa Acer Swift 7 można odebrać smartfon Huawei P30 za 1 zł. Z kolei kupując Huawei Nova 5T można za 1 zł otrzymać Huawei Band 4.

Sklep zorganizował również nocne promocje, które wystartują dzisiaj o 21:00 i potrwają do 8:00. Wiemy, że na akcjach tego typu można trafić na prawdziwe perełki, więc jeśli nie macie innych planów na wieczór, warto rzucić okiem, na to, co znalazło się na wyprzedaży. W Komputroniku trwają również promocje na produkty marki Samsung, Garmin czy DeLonghi. Zajrzyjcie na stronę sklepu, by wybrać najlepsze oferty.

Black Week trwa

Trwa już Black Week w sklepach Media Expert i RTV Euro AGD. Każdy z tych sklepów regularnie odświeża swoją ofertę, więc warto zaglądać tam regularnie. Każdy z tych sklepów przygotował specjalną ofertę na AGD, RTV i drobną elektronikę. Znajdą się również ciekawe oferty dla graczy.

d2y06sp

Przypominamy również, że od tego tygodnia w sklepach Biedronka można dostać gry w okazyjnych cenach. Na kupujących czekają jednak również jeszcze lepsze promocje.

Black Week na morele.net

Sklep Morele jeszcze nie wystartował z promocjami, ale już zdradził, jakie produkty na Black Week, trwający od 24 listopada, trafią na promocje:

  • Laptop LG Gram będzie taniej o 1100 zł
  • Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark dostępne będzie taniej o 400 zł
  • Kamera samochodowa TrueCam H5 będzie taniej o 100 zł. To oczywiście jedynie wybrane propozycje - zajrzyjcie na stronę sklepu, by dowiedzieć się więcej.
d2y06sp

Zobacz też: Polacy królami promocji. Na to hasło biegniemy do sklepów

d2y06sp

Podziel się opinią

Share
d2y06sp
d2y06sp
Więcej tematów