Trwa ładowanie...
d4eesc8

Biedronka: do sprzedaży trafi inteligentny robot do sprzątania za ułamek ceny konkurencji

Inteligentny robot sprzątający trafi do sklepów sieci Biedronka już 13 listopada. Taki sprzęt ułatwia domowe porządki i pozwala zaoszczędzić czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robot SMART firmy Hoffen
Robot SMART firmy Hoffen (Mat. prasowe)
d4eesc8

Robot sprzątający Smart marki Hoffen to urządzenie, które pozwoli szybko odkurzyć i posprzątać podłogi. Posiada 3 główne tryby pracy – każdy z możliwością regulacji prędkości oraz czasu odkurzania. Robot pozwala zaprogramować godzinę oraz dzień tygodnia automatycznego rozpoczęcia pracy, dzięki czemu mieszkanie lub konkretne pomieszczenie mogą być czyste zawsze po naszym przyjściu z pracy do domu, bądź nad ranem po śnie.

Swoją efektywność zawdzięcza 3 szczotkom sprzątającym, które wybierają brud nawet z rogów i trudno dostępnych miejsc oraz dostosowaniu do pracy na różnych powierzchniach (płytki, wykładzina, dywan, panele). Robota wyposażono w 5 par czujników wykrywania przeszkód, dzięki czemu z łatwością je identyfikuje i omija.

Robot Smart - możliwości

Ponadto pokonywanie płaskich progów nie stanowi dla robota problemu. Skuteczność, a także użyteczność robota zwiększa pojemnik na brudy o wielkości aż 0,6 litra oraz filtr HEPA o wysokiej skuteczności filtrowania. Co więcej, ciągły czas pracy urządzenia wynosi nawet do 90 minut, po których odkurzacz automatycznie wraca do bazy ładującej. Czas jednego cyklu, czyli sprzątanie i pełne ładowanie trwa jedynie do 4,5 godzin. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada pojemny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh.

d4eesc8

Robotem można sterować i programować go za pomocą pilota dołączonego do zestawu lub z poziomu dotykowego panelu na odkurzaczu. Czytelny wyświetlacz LCD poinformuje nas o poziomie naładowania oraz pozostałym czasie pracy.

W zestawie znajdują się: stacja ładująca z zasilaczem, pojemnik na zanieczyszczenia, pilot, zapasowy filtr HEPA oraz zapasowa para szczotek. Produkt dostępny będzie w cenie 399 zł w sklepach sieci Biedronka

d4eesc8

Podziel się opinią

Share
d4eesc8
d4eesc8
Więcej tematów