Bezprzewodowe aktywne głośniki Bluetooth Yamaha NX-B55

Bezprzewodowe aktywne głośniki Bluetooth Yamaha NX‑B55

Bezprzewodowe aktywne głośniki Bluetooth Yamaha NX-B55
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.12.2013 13:13

Najnowsze głośniki Yamaha NX-B55 przeznaczone są do użycia z nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telewizory, komputery i np. smartfony. Zastosowanie bezprzewodowej technologii Bluetooth, oprócz standardowego połączenia za pomocą kabla, zwiększa uniwersalność i wygodę użytkowania.

Yamaha rozwija serię aktywnych głośników i prezentuje model NX-B55, wyróżniający się obsługą bezprzewodowej technologii Bluetooth.

Najnowsze głośniki przeznaczone są do użycia z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telewizory, komputery i np. smartfony. Zastosowanie bezprzewodowej technologii Bluetooth, oprócz standardowego połączenia za pomocą kabla, zwiększa uniwersalność i wygodę użytkowania. Muzykę do głośników można więc przesyłać bezprzewodowo z dowolnego urządzenia przenośnego.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Korzystając z wejścia mini jack głośniki można podłączyć także np. do telewizora lub komputera PC w tradycyjny sposób za pomocą kabla. Moc 7 W na kanał i pasmo przenoszenia rozciągające się od 5. Hz do 20 kHz sprawiają, że nikt nie powinien być rozczarowany jakością dźwięku. Brzmienia o niskiej częstotliwości wspomagane są przez specjalny bass port umieszczony w przedniej części obudowy, a filtr loudness dodatkowo dopasowuje poziom basu do głośności.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Perforowana, metalowa maskownica zwiększa odporność głośników na uszkodzenia. Obsługę zestawu Yamahy ułatwia funkcja Auto Mix, która umożliwia odtwarzanie materiału z dwóch źródeł –. jednego podłączonego przez Bluetooth i drugiego za pomocą gniazda jack – bez potrzeby przełączania wejść.

Sugerowana cena detaliczna to 699 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)