Bezmyślne zachowanie 31-latki. Blokowała numer alarmowy 500 razy

Bezmyślne zachowanie 31-latki. Blokowała numer alarmowy 500 razy

Bezmyślne zachowanie 31-latki. Blokowała numer alarmowy 500 razy
Źródło zdjęć: © East News | Polska Press
Arkadiusz Stando
24.04.2018 11:30

Tylko jednego dnia wykonała około 500 połączeń na numer 112. W ten sposób doprowadziła do wielokrotnego zablokowania linii osobom, które naprawdę potrzebowały pomocy. Policjanci z Dzierżoniowa ustalili jej tożsamość.

Wciągu jednego dnia kobieta około 500 razy zadzwoniła na numer alarmowy 112. W ten sposób mogła doprowadzić do utrudnień w połączeniu osobom, które naprawdę potrzebowały pomocy. Kobieta wykonywała połączenia bezpodstawnie.

Jak informuje KWP we Wrocławiu na stronie policja.pl, 16 kwietnia na numer alarmowy wielokrotnie były wykonywane połączenia z tego samego numeru telefonu. Większość z nich był to głuche telefony, a słychać było jedynie odgłosy rozmów. To świadczyło, że nikt nie potrzebuje pomocy.

Dzierżoniowscy policjanci namierzyli użytkownika telefonu, z którego były nawiązywane połączenia. Okazało się, że właścicielem była 31-letnia mieszkanka Dzierżoniowa. Kobieta była już znana policji. Już kilka razy wcześniej bezpodstawnie zgłaszała interwencję policji i wzywała pogotowie.

Przez swoje zachowanie, został skierowany wniosek do Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie. Za jej wyczyn grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1,5 tys. złotych.

Źródło: Policja.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)