WP

Awaria Google'a. Nie działała wyszukiwarka i część usług [AKTUALIZACJA]

W wyniku awarii około godziny 12 wyszukiwarka oraz część usług firmy Google przestały działać w dużej części Europy - także Polsce. W przypadku naszego kraju sytuacja została już naprawiona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapa niedziałających usług
Mapa niedziałających usług (Downdetector)
WP

Awaria usług Google miała miejsce 15 kwietnia w takich krajach jak Francja, Polska, Hiszpania, Luksemburg, Belgia i Holandia.

Na awarii najbardziej ucierpieli mieszkańcy takich polskich miast, jak Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie chodzi tylko o wyszukiwarkę. Pojawił się problem z obsługą poczty z klienta Gmail oraz serwis hostingowy wideo YouTube. Możemy być jednak pewni, że firma poradzi sobie z awarią wcześniej niż później. Z prostej przyczyny - każda z takich sytuacji to potencjalne straty.

Na to firma przecież sobie nie pozwoli. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość, albo przeładować stronę. Może usługi wróciły chociaż do części użytkowników? Warto sprawdzić, zamiast zamartwiać się, że nie mamy dostępu do poczty czy filmików z kotkami.

WP

Aktualizacja

Awaria usług Google'a w Polsce była związana z awarią sieci Orange. Wraz z naprawą usterki przez telekom po godzinie 13.00, wróciły do życia także googlowskie strony i aplikacje. Nie pozostaje jednak wyjaśnione, co wydarzyło się w innych krajach Europy.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP