Akcja aplikacja - Hackathon w Chorzowie

Akcja aplikacja - Hackathon w Chorzowie

Akcja aplikacja - Hackathon w Chorzowie
Źródło zdjęć: © WP.PL
12.09.2013 09:32

Masz świetny pomysł na aplikację, ale nie wiesz jak go rozwinąć? Masz już gotową wersję beta, ale brakuje ci doświadczenia w marketingu? A może po prostu rozpiera cię kreatywność? W takim razie nie planuj nic na drugi weekend września. Hackathon w Chorzowie, to miejsce gdzie powinieneś się znaleźć.

Urządzenia mobilne już od kilku lat zmieniają nasze życie. Jednak czym były by one bez milionów aplikacji, dzięki którym równie łatwo możemy odnaleźć najbliższą budkę z kebabem, jak i kupić bilety do kina gdzieś w Australii. Jednak w odróżnieniu od telefonów, czy tabletów, do ich powstania nie są potrzebne ogromne pieniądze, najważniejszy jest pomysł i konsekwencja w działaniu. W proces ich powstawania zaangażowani są zarówno programiści, jak i graficy, czy marketingowcy, i to przede wszystkim dla nich organizowany jest tegoroczny Hackhaton.

Hackhathon w Chorzowie pod hasłem “Ułatwiamy codzienność”. odbędzie się z okazji 10 – lecia firmy Alsen i potrwa trzy dni. W tym czasie każdy z uczestników będzie mógł przedstawić swój pomysł, a następnie pracować nad nim korzystając z porad specjalistów i mentorów z branży IT, marketingu, grafików i wielu innych. Dla organizatorów głównym celem jest przekazanie doświadczenia i wiedzy, dzięki którym łatwiej uniknąć podstawowych błędów, już na etapie planowania startupu.

- Na całym świecie młode, kreatywne osoby napędzają rynek nowych technologii swoimi pomysłami i energią, dlaczego nie miałoby tak być w Polsce, skoro na brak talentów nie możemy narzekać? - mówi Jan Zdebel prezes Alsen Marketing Sp. z o.o., organizator Hackathonu –. Czasami nawet najlepsze idee i najbardziej kreatywne pomysły potrzebują pomocy, lub spojrzenia na nie innym okiem. Takie jest założenie naszych warsztatów, podczas których młodzi twórcy mogą poznać opinie osób bardziej doświadczonych, co może bardzo pomóc w dalszym rozwoju ich projektów – dodaje.

Hackhaton, 13 – 15 września 2013, Alsen ul. Katowicka 146, Chorzów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)