Akcja aplikacja - Hackathon w Chorzowie

Akcja aplikacja - Hackathon w Chorzowie
Źródło zdjęć: © WP.PL

12.09.2013 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Masz świetny pomysł na aplikację, ale nie wiesz jak go rozwinąć? Masz już gotową wersję beta, ale brakuje ci doświadczenia w marketingu? A może po prostu rozpiera cię kreatywność? W takim razie nie planuj nic na drugi weekend września. Hackathon w Chorzowie, to miejsce gdzie powinieneś się znaleźć.

Urządzenia mobilne już od kilku lat zmieniają nasze życie. Jednak czym były by one bez milionów aplikacji, dzięki którym równie łatwo możemy odnaleźć najbliższą budkę z kebabem, jak i kupić bilety do kina gdzieś w Australii. Jednak w odróżnieniu od telefonów, czy tabletów, do ich powstania nie są potrzebne ogromne pieniądze, najważniejszy jest pomysł i konsekwencja w działaniu. W proces ich powstawania zaangażowani są zarówno programiści, jak i graficy, czy marketingowcy, i to przede wszystkim dla nich organizowany jest tegoroczny Hackhaton.

Hackhathon w Chorzowie pod hasłem “Ułatwiamy codzienność”. odbędzie się z okazji 10 – lecia firmy Alsen i potrwa trzy dni. W tym czasie każdy z uczestników będzie mógł przedstawić swój pomysł, a następnie pracować nad nim korzystając z porad specjalistów i mentorów z branży IT, marketingu, grafików i wielu innych. Dla organizatorów głównym celem jest przekazanie doświadczenia i wiedzy, dzięki którym łatwiej uniknąć podstawowych błędów, już na etapie planowania startupu.

- Na całym świecie młode, kreatywne osoby napędzają rynek nowych technologii swoimi pomysłami i energią, dlaczego nie miałoby tak być w Polsce, skoro na brak talentów nie możemy narzekać? - mówi Jan Zdebel prezes Alsen Marketing Sp. z o.o., organizator Hackathonu –. Czasami nawet najlepsze idee i najbardziej kreatywne pomysły potrzebują pomocy, lub spojrzenia na nie innym okiem. Takie jest założenie naszych warsztatów, podczas których młodzi twórcy mogą poznać opinie osób bardziej doświadczonych, co może bardzo pomóc w dalszym rozwoju ich projektów – dodaje.

Hackhaton, 13 – 15 września 2013, Alsen ul. Katowicka 146, Chorzów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)