Trwa ładowanie...

WIOS-5.8 przenośne głośniki od Volverine Data

Sezon urlopowy niedługo na dobre rozpocznie się. W końcu będzie można odprężyć się zapominając o pracy i obowiązkach. Wiele osób relaksuje się przy muzyce. Dlatego też firma Volverine Data stworzyła mobilny zestaw WIOS-5.8.

Share
WIOS-5.8 przenośne głośniki od Volverine Data
Źródło: coolest-gadgets.com
d34dnss

WIOS-5.8 jest przenośnym głośnikiem, który można zastosować w budynku, jak i również na świeżym powietrzu. Design urządzenia jest bardzo ciężki i może przypominać przenośną lodówkę. Ale wyjątkowo, w tym przypadku wygląd nie ma znaczenia. Liczy się to co WIOS-5.8 ma w środku. A jak się okazuje jego możliwości są naprawdę spore.

W obudowie znajdziemy dwa standardowe głośniki o mocy 1. W, natomiast jeśli przygotowujemy większą imprezę np. w ogrodzie, możemy spiąć ze sobą aż 6 głośników.
Urządzenie łączy się ze źródłem dźwięku drogą radiową, a jego zasięg jest spory, bo wynosi aż 6. m w linii prostej. WIOS-5.8 dodatkowo posiada specjalny nadajnik pracujący na częstotliwości 5,8 GHz, dzięki czemu może powiększyć ten dystans do 78 m.

(fot. amazon.com)
Źródło: (fot. amazon.com)

Głośniki zasilane są dzięki wbudowanym bateriom, ale można je również podłączyć do gniazdka elektrycznego. Ponadto urządzenie jest odporne na warunki pogodowe, a specjalna rączka przymocowana obudowy ułatwia jego przenoszenie.

d34dnss

WIOS-5.8 można już kupić za 19. dolarów..

d34dnss

Podziel się opinią

Share
d34dnss
d34dnss
Więcej tematów