Trwa ładowanie...
d4cyrpo

WIOS-5.8 przenośne głośniki od Volverine Data

Sezon urlopowy niedługo na dobre rozpocznie się. W końcu będzie można odprężyć się zapominając o pracy i obowiązkach. Wiele osób relaksuje się przy muzyce. Dlatego też firma Volverine Data stworzyła mobilny zestaw WIOS-5.8.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WIOS-5.8 przenośne głośniki od Volverine Data
(coolest-gadgets.com)
d4cyrpo

WIOS-5.8 jest przenośnym głośnikiem, który można zastosować w budynku, jak i również na świeżym powietrzu. Design urządzenia jest bardzo ciężki i może przypominać przenośną lodówkę. Ale wyjątkowo, w tym przypadku wygląd nie ma znaczenia. Liczy się to co WIOS-5.8 ma w środku. A jak się okazuje jego możliwości są naprawdę spore.

W obudowie znajdziemy dwa standardowe głośniki o mocy 1. W, natomiast jeśli przygotowujemy większą imprezę np. w ogrodzie, możemy spiąć ze sobą aż 6 głośników.
Urządzenie łączy się ze źródłem dźwięku drogą radiową, a jego zasięg jest spory, bo wynosi aż 6. m w linii prostej. WIOS-5.8 dodatkowo posiada specjalny nadajnik pracujący na częstotliwości 5,8 GHz, dzięki czemu może powiększyć ten dystans do 78 m.

 (fot. amazon.com)

Głośniki zasilane są dzięki wbudowanym bateriom, ale można je również podłączyć do gniazdka elektrycznego. Ponadto urządzenie jest odporne na warunki pogodowe, a specjalna rączka przymocowana obudowy ułatwia jego przenoszenie.

d4cyrpo

WIOS-5.8 można już kupić za 19. dolarów..

d4cyrpo

Podziel się opinią

Share

d4cyrpo

d4cyrpo
Więcej tematów