Głośniki bezprzewodowe od Defenzo

Głośniki bezprzewodowe od Defenzo

Głośniki bezprzewodowe od Defenzo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.05.2016 09:42, aktualizacja: 30.05.2016 09:57

Bezprzewodowe głośniki są produktami popularnymi i szeroko dostępnymi. Służą do udostępniania dźwięku lepiej i szerzej niż to jest możliwe ze smartfonu czy laptopa. Mają też często pakiet dodatkowych możliwości, które sprawiają ze są bardziej funkcjonalne. Nową marką na polskim rynku oferującą takie urządzenia jest Defenzo. Producent proponuje dwa modele przenośnych głośników Defenzo Audience i Defenzo SoundFit. Każdy z nich ma funkcję powerbanku i odporność na zachlapania oraz kurz (IP54) - to dobre argumenty, żeby je zabrać na urlop.

W solidnej, metalowej obudowie eleganckiego Defenzo Audience ( 24. zł z VAT) zamknięty jest doskonałej jakości dźwięk o mocy 20W. Deklarowane 6 godzin pracy daje dużą swobodę i czas, który można spędzić przy muzyce w dowolnie wybranym miejscu. Ten prężny głośnik sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. Docenią go nie tylko bywalcy ogrodowych biesiad, ale także osoby, które potrzebują odtwarzania dźwięku w swojej pracy. Lektorzy języków obcych, którzy regularnie korzystają z nagrań zyskają w nim partnera do pracy, który nie zawiedzie przez cały dzień. W przedszkolach sprawi, że dzieci będą bawić się przy muzyce nawet na placu zabaw. Będzie wiernym towarzyszem wycieczek odtwarzając muzykę czy audiobooki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Defenzo SoundFit (12. zł z VAT) jest na tyle mały, że znajdzie się dla niego miejsce w każdym plecaku. Korzystając ze standardu NFC łatwo sparuje się ze smartphonem. Dostarcza dźwięk o mocy 2x3W. W ramach dodatkowych możliwości - oprócz funkcji powerbanku - oferuje tryb głośnomówiący z mikrofonem z redukcją szumów DSP – to dzięki niemu urządzenie może pełnić funkcję głośnika konferencyjnego.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)