W pełni funkcjonalny Skype dla Symbiana

W pełni funkcjonalny Skype dla Symbiana

W pełni funkcjonalny Skype dla Symbiana
Źródło zdjęć: © Skype
15.12.2009 14:10

Skype udostępnił wersję beta swojego komunikatora dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Symbian. Obecna wersja obsługuje wszystkie funkcjonalności znane z desktopowej wersji aplikacji.

Wśród obsługiwanych funkcji znajdziemy tutaj możliwość wykonywania połączeń do innych użytkowników korzystających obecnie z komunikatora, wykonywanie płatnych połączeń czy odbieranie połączeń skierowanych na nasz wirtualny numer. Oprócz tego nowa wersja komunikatora pozwoli na prowadzenie rozmów tekstowych, również w grupach, a także wysyłanie i otrzymywanie plików.

Jak zaznacza Skype, zaprezentowana wersja aplikacji jest wersją testową, tak więc należy liczyć się z tym, że jakość prowadzonych za jego pomocą rozmów nie będzie najwyższa. Zachęca on jednocześnie do zgłaszania swoich uwag na temat komunikatora w specjalnym wątku utworzonym na forum.

Wydana wersja Skype'a dostępna jest dla wybranych modeli telefonów pracujących pod kontrolą Symbiana S60 3rd Edition z FP1 oraz FP2. Jednak, jak obiecują programiści - liczba kompatybilnych urządzeń będzie sukcesywnie zwiększana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)