Trwa ładowanie...

Ubisoft z nowym programem lojalnościowym

Dziś wystartowała nowa usługa Ubisoftu zwana Ubisoft Club. Jest to rozszerzona wersja serwisu UPlay, w którym to gracze mogli zdobywać osiągnięcia w grach Ubisoftu i za zdobyte punkty odblokowywać cyfrowe nagrody.
Share
Ubisoft z nowym programem lojalnościowym
Źródło: stuff
d33rp31

Wystartowała nowa usługa Ubisoftu zwana Ubisoft Club. Jest to rozszerzona wersja serwisu UPlay, w którym to gracze mogli zdobywać osiągnięcia w grach francuskiego wydawcy i za zdobyte punkty odblokowywać cyfrowe nagrody.

Ubisoft robi co może, by podreperować swoją reputację wśród graczy. Klub Ubisoftu to nic innego, jak nieco bardziej "odpicowana" wersja serwisu Uplay. Po zalogowaniu się do platformy otrzymamy dostęp do takich informacji jak: listy gier Ubisoftu, które posiadamy w swojej kolekcji, osiągnięć, które wykonaliśmy w serwisie Uplay, nowych wyzwaniach, za które otrzymamy dodatkowe punkty, oraz listy nagród do zgarnięcia - motywów graficznych, dodatkowych skórek, ścieżek dźwiękowych itp. Dodatkowo za 100 punktów możemy otrzymać 20-procentowy rabat na zakupy w sklepie Ubisoftu.

Według zapowiedzi klubowicze będą także otrzymywać zaproszenia do testów beta nowych produkcji i dostęp do rozszerzeń z edycji limitowanych. Klub Ubisoftu dostępny jest już pod tym linkiem - do zalogowania wymagane jest konto Uplay (jeśli go nie mamy, możemy je też oczywiście tam założyć).

d33rp31

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Daj mi szansę! Będą prosić programy Microsoftu

d33rp31

Podziel się opinią

Share
d33rp31
d33rp31
Więcej tematów