ycipk-2ip7d6

To nie konkurs Media Expert. To kolejne oszustwo

Uwaga na kolejne oszustwo na Facebooku. Jeśli widziałeś stronę "Media Expert - Czyszczenie magazynów", nie daj się skusić, bo ktoś próbuje wyciągnąć od ciebie pieniądze i "lajki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie konkurs Media Expert. To kolejne oszustwo
(Facebook.com)
ycipk-2ip7d6

Strona "Media Expert - Czyszczenie magazynów" to kolejny przykład popularnego oszustwa, które coraz częściej pojawia się na polskim Facebooku. Strona kusi konkursem z niewiarygodnymi nagrodami (zrób zakupy za darmo), w którym, aby wziąć udział, trzeba tylko zostawić komentarz. Później okazuje się, że każdy wygrywa. Jak to możliwe? W poście ze zwycięzcami, organizator (oszust) zamieszcza specjalny link, który odeśle klikającego do jego własnego profilu.

Wygrałem? Super. Co dalej?

Żeby odebrać "nagrodę" trzeba tylko pobrać formularz, ale żeby to zrobić, trzeba wysłać dwa SMS-y na płatny numer. Jeśli ktoś się w porę nie zorientuje i wyśle dwa SMS-y, to stanie się biedniejszy o ponad 60 złotych, bowiem koszt wysłania jednego SMS-a na podany numer to ponad 30 złotych. Oczywiście o jakiejkolwiek nagrodzie nie ma tu mowy, nawet jeśli wyślemy formularz. Jeśli zobaczysz taką okazję, nie daj się jej zwieść, a jeśli zobaczysz, że ktoś z twoich znajomych polubił taką stronę, podeślij mu ten artykuł.

ycipk-2ip7d6
Polub WP Tech
ycipk-2ip7d6
ycipk-2ip7d6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ip7d6