Trwa ładowanie...
dsx3mel

Star Wars na samolotach United Airlines. Linia lotnicza przypomina o premierze filmu

Premiera "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie" zbliża się wielkimi krokami. Widać to dosłownie wszędzie. Nawet na niebie. Od początku miesiąca w przestworza wzbija się niesamowita maszyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot amerykańskich linii United
Samolot amerykańskich linii United (Youtube.com, Fot: United)
dsx3mel

Samolot linii United, przyozdobiony motywami ze Star Wars lata od początku listopada. Jego dziewiczy lot rozpoczął się w Houston w Teksasie, a zakończył w Orlando na Florydzie.

Star Wars: Niestandardowy pomysł linii United

Linie lotnicze United uznały, że nowy design samolotu (widoczny zarówno w jego wnętrzu, jak i na zewnątrz) zapewni podróżującym niestandardowe wrażenia. Bez względu na to, czy są fanami sagi Gwiezdnych wojen, czy też nie.

dsx3mel

Cały pomysł został ogłoszony pod koniec października. Linie lotnicze poinformowały, że Boeing 737-800 zostanie zmieniony w maszynę inspirowaną motywami z Gwiezdnych wojen. United zapowiedział, że każdy z pasażerów otrzyma zestaw gadżetów nawiązujących do „The Rise of Skywalker”, a na pokładzie będzie mógł obejrzeć pokaz wideo z niektórymi bohaterami filmu.

Star Wars i United: Wielowymiarowe doświadczenie

Zapowiedzi okazały się prawdziwe. Pasażerowie wchodzący na pokład samolotu są witani przez szturmowców. W tle słuchać muzykę znaną ze Star Wars. Członkowie "MileagePlus" – programu lojalnościowego United mogą liczyć na liczne ekskluzywne korzyści, np. dostęp do przedpremierowych pokazów filmu.

Samoloty z motywami Gwiezdnych wojen będą latać w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowej oraz na Karaibach.

dsx3mel

Podziel się opinią

Share

dsx3mel

dsx3mel
Więcej tematów