ycipk-g87sxk

Star Wars na samolotach United Airlines. Linia lotnicza przypomina o premierze filmu

Premiera "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie" zbliża się wielkimi krokami. Widać to dosłownie wszędzie. Nawet na niebie. Od początku miesiąca w przestworza wzbija się niesamowita maszyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot amerykańskich linii United
Samolot amerykańskich linii United (Youtube.com, Fot: United)
ycipk-g87sxk

Samolot linii United, przyozdobiony motywami ze Star Wars lata od początku listopada. Jego dziewiczy lot rozpoczął się w Houston w Teksasie, a zakończył w Orlando na Florydzie.

Star Wars: Niestandardowy pomysł linii United

Linie lotnicze United uznały, że nowy design samolotu (widoczny zarówno w jego wnętrzu, jak i na zewnątrz) zapewni podróżującym niestandardowe wrażenia. Bez względu na to, czy są fanami sagi Gwiezdnych wojen, czy też nie.

ycipk-g87sxk

Cały pomysł został ogłoszony pod koniec października. Linie lotnicze poinformowały, że Boeing 737-800 zostanie zmieniony w maszynę inspirowaną motywami z Gwiezdnych wojen. United zapowiedział, że każdy z pasażerów otrzyma zestaw gadżetów nawiązujących do „The Rise of Skywalker”, a na pokładzie będzie mógł obejrzeć pokaz wideo z niektórymi bohaterami filmu.

Star Wars i United: Wielowymiarowe doświadczenie

Zapowiedzi okazały się prawdziwe. Pasażerowie wchodzący na pokład samolotu są witani przez szturmowców. W tle słuchać muzykę znaną ze Star Wars. Członkowie "MileagePlus" – programu lojalnościowego United mogą liczyć na liczne ekskluzywne korzyści, np. dostęp do przedpremierowych pokazów filmu.

ycipk-g87sxk

Samoloty z motywami Gwiezdnych wojen będą latać w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowej oraz na Karaibach.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-g87sxk

ycipk-g87sxk
ycipk-g87sxk