Trwa ładowanie...
ycipk-23ob64
Gadżety

SSN 1700 i SSW 1700 - mopy parowe Hoover

Na rynek wchodzą właśnie mopy parowe Hoover SSN 1700 oraz SSW 1700. Poprzez wykorzystanie gorącej pary, urządzenia te mają usuwać zabrudzenia i niszczyć drobnoustroje. Producent kieruje je zwłaszcza dla rodziców małych dzieci, które zazwyczaj używają podłogi również jako powierzchni do raczkowania czy zabawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SSN 1700 i SSW 1700 - mopy parowe Hoover
(Materiały prasowe)
ycipk-23ob64

Dzieci, w odróżnieniu od dorosłych, wykorzystują podłogę nie tylko do chodzenia po niej. Podczas raczkowania dotykają jej powierzchni całym ciałem. Rozkładają na niej zabawki, siadają, kładą się, czołgają, traktując ją jako idealne miejsce do zabawy. Maluchy są zatem najbardziej narażone na bezpośredni kontakt z zanieczyszczeniami, bakteriami i roztoczami, które gromadzą się na podłodze. Ze względu na swą funkcjonalność i łatwe użytkowanie mop parowy dedykowany jest dla rodziców, którzy muszą szczególnie dbać o czystość i higienę domowej przestrzeni.

Nowe urządzenia Hoover eliminują zabrudzenia i mikroorganizmy bez użycia detergentów. Wystarczy czysta woda, którą trzeba nalać do specjalnego zbiornika. Mop można stosować do pielęgnacji wszystkich twardych podłóg, gresu, terakoty, linoleum, wykładziny, czy dywanów krótkowłosych. Pełną gotowość do pracy urządzenie osiąga w ciągu 3. sekund.

Posiada 7-metrowy przewód oraz zbiornik o pojemności 0,7 litra, dzięki czemu można sprzątać nawet duże powierzchnie. Mop wyposażony jest w dwie mikrofibry oraz specjalną nasadkę do pielęgnacji wykładzin. Dodatkowo do dyspozycji jest wyprofilowana, trójkątna końcówka, przydatna w sprzątaniu miejsc trudno dostępnych oraz bardzo zabrudzonych powierzchni.

ycipk-23ob64

Do sprzedaży wchodzą dwa modele mopów parowych Hoover: SSN 1700 – który kosztuje 399 złotych oraz SSW 1700 (mop z dodatkową szczotką i funkcją odkurzania mechanicznego) – za który zapłacimy 499 złotych.

Odkurzacze w świetnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-23ob64

ycipk-23ob64
ycipk-23ob64