Hoover - z parą do prasowania

Hoover - z parą do prasowania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.01.2012 12:23, aktual.: 07.05.2012 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hoover wprowadza do oferty żelazka, posiadające zewnętrzną stację parową. To rozwiązanie umożliwia idealne wyprasowanie ubrania w krótkim czasie. Przydatne zwłaszcza dla osób, które muszą dbać o nienaganny wygląd na co dzień.

Idealnie odprasowana koszula, eleganckie spodnie i żakiet –. to dla wielu osób biznesowy strój codzienny. Wygląd współtworzy profesjonalny wizerunek i niejednokrotnie ma wpływ na osiągnięcie sukcesu. To dlatego na rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania biznesowe ubieramy elegancki strój. Wymięte spodnie czy koszula mogą przynieść efekt odwrotny – świadcząc o niedbalstwie, niechlujności i nonszalancji. Jak jednak w codziennym zabieganiu znaleźć jeszcze czas na prasowanie?

Dla tych, którzy muszą toczyć żmudną walkę ze stosem pomiętych ubrań z odsieczą przychodzą nowe żelazka Hoover: SFD4102. SRD4107, SRD 4110. Zamiast małego zbiorniczka na wodę, posiadają zewnętrzne stacje parowe. Do osobnego pojemnika wystarczy nalać wodę, tam wytwarzana jest para i za pomocą przewodów dostarczana do urządzenia. Stały dopływ i większy wyrzut pary podnoszą efektywność prasowania i umożliwiają pracę nawet przez 1,5 – 2 h.

Dzięki zewnętrznemu systemowi parowemu, żelazko jest dużo lżejsze, a otwory z których wydobywa się para są wolne od osadzania się kamienia. Osady mogą pozostawać jedynie w zewnętrznym zbiorniku na wodę. Wystarczy jednak użyć przycisku anty-calc, by w łatwy sposób przywrócić jego czystość. W żelazkach Hoover mamy możliwość regulacji intensywności wyrzutu pary i temperatury stopy, dostosowane do tkanin delikatnych (np. jedwabiu), codziennych ubrań, czy miejsc trudno dostępnych (kołnierzyk, mankiety, kieszenie).

Model SFD4102 kosztuje 799 zł, SRD4107 to wydatek 899 zł, a za SRD 4110 zapłacimy 1099 zł. Urządzenia można zakupić w sklepach z wyposażeniem AGD na terenie całego kraju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)