Trwa ładowanie...
Internet

Spotify Family już dostępne w Polsce - sprawdź ceny

Kilka dni temu serwis Spotify ogłaszał wprowadzenie Spotify Family - już dziś z rodzinnych pakietów korzystać mogą też polscy użytkownicy. Nowa forma subskrypcji pozwala na dzielenie się muzyką przez połączenie do pięciu kont Spotify w ramach jednego pakietu. Każde konto to osobne playlisty i muzyczne rekomendacje, a całość jest powiązana jedną płatnością, niższą o połowę w przypadku każdego dołączonego konta.
Share
Spotify Family już dostępne w Polsce - sprawdź ceny
Źródło: Materiały prasowe
d1k4w5u

Aby aktywować pakiet Spotify Family, należy wejść na stronę www.spotify.com/pl/family, zalogować się do własnego konta Spotify (wymagana opłacona subskrypcja Spotify Premium) i wybrać „wyższa wersja”. Po określeniu liczby kont, które zostaną dodane do pakietu (do 4 kont) i po potwierdzeniu decyzji zostanie uruchomiona subskrypcja Spotify Family, a konto uzyska status administratora.

Aby dodać kolejnych członków do pakietu, należy przejść na stronę swojego konta, wybrać ekran zarządzania pakietem Spotify Family i po kliknięciu „zaproś”. wpisać adres e-mail osoby, którą chcemy dołączyć do pakietu. Na dany adres zostanie wysłana wiadomość z informacją o zaproszeniu – wystarczy potwierdzić i podać otrzymany kod.

Poniżej prezentujemy aktualne ceny poszczególnych subskrypcji w ramach pakietu Spotify Family:

d1k4w5u

2 użytkowników – 29,99 zł (1 konto główne, 1 członek rodziny)
3 użytkowników – 39,99 zł (1 konto główne, 2 członków rodziny)
4 użytkowników – 49,99 zł (1 konto główne, 3 członków rodziny)
5 użytkowników –. 59,99 zł (1 konto główne, 4 członków rodziny)

 (fot. Brett Levin / CC)
Źródło: (fot. Brett Levin / CC)

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w rewelacyjnych cenach. Sprawdź >>

d1k4w5u

Podziel się opinią

Share
d1k4w5u
d1k4w5u
Więcej tematów