Sony Ericsson wprowadza dwa nowe modele W508 i C510

Sony Ericsson wprowadza dwa nowe modele W508 i C510

Sony Ericsson wprowadza dwa nowe modele W508 i C510
08.01.2009 13:17, aktualizacja: 08.01.2009 13:51

W508 Walkman – to ciekawy telefon muzyczny.
Pozwala wyrazić swój styl przy pomocy telefonu dzięki specjalnym panelom typu Style-Up, a także funkcjom SenseMe i Shake Control z efektami wizualnymi. Dzięki temu, każdy odbiorcy może personalizować swój telefon W508, aby pasował do ich nastroju, a także interaktywnie doświadczać przeżyć muzycznych.

C51. Cyber-shot – to ładny i prosty telefon serii Cyber-shot z technologią Smile Shutter C510 jest wyposażony w wysokiej jakości technologiei przetwarzania obrazu i umieszczony w stylowej obudowie o ciekawym wzornictwie.

Sony Ericsson W508:

Używając telefonu W50. Walkman odbiorcy będą mogli cieszyć się interaktywnym multimedialnym telefonem dopasowanym do ich stylu i upodobań. Przy pomocy inteligentnych technologii, takich jak Shake Control i Gesture Control, SenseMe oraz TrackID, a także dzięki dodatkowej obudowie Style-Up, która dołączona jest do modelu W508 użytkownicy będą mogli sami określić poziom spersonalizowania telefonu i doświadczać unikalnych wrażeń, które ten model oferuje.

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

„Telefon W50. Walkman jest kontynuacją naszej słynnej linii Walkman i cieszącego się powodzeniem modelu W380”, powiedział Alexandre Cardon, Global Product Marketing Manager (music) w Sony Ericsson. „Dla tych, którzy lubią wyrażać własny styl i indywidualność poprzez swój telefon komórkowy poprosiliśmy nasz zespół projektowy, aby opracował stylowe, wymienne obudowy, z myślą o tym, aby model W508 mógł zaoferować prawdziwie interaktywne i indywidualne doświadczenie”.

Nowa marka Shake Control i funkcją Gesture Control sprawi, że zostaniesz swoim własnym didżejem, po prostu za jednym potrząśnięciem nadgarstka. Możesz zwiększyć głośność lub włączyć funkcję "shuffle" poprzez szybkie potrząśnięcie telefonem. Denerwuje Cię budzik? Przełącz go na drzemkę albo wycisz dźwięk machnięciem dłoni bez konieczności szukania po omacku przycisku wyłączania.

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

Telefon W50. zawiera także popularne funkcje modeli Walkman takie jak SenseMe, pozwalające dostosować muzykę do Twojego nastroju, a także przyciski dotykowe na frontowej stronie, aby włączać i zatrzymywać odtwarzanie oraz przeskakiwać ścieżki dźwiękowe. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2 megapiksela, HSDPA oraz karta pamięci 1 GB M2 dopełniają oferty W508, dla każdego "trend-setter'a".

Sony Ericsson C510:

Sony Ericsson wprowadza na rynek ładny i prosty telefon C51. Cyber-shot. Jest to ekonomiczna wersja telefonu z kategorii Cyber-shot wyposażona w aplikację Smile Shutter. Aplikację tą dodano także do telefonu C905 Cyber-shot, który obecnie znajduje się na szczycie list przebojów na świecie.

„Od chwili powstania firmy jesteśmy postrzegani jako liderzy i twórcy innowacyjnych rozwiązań w segmencie telefonów z aparatem fotograficznym”, powiedział Sven Totté, Head of Imaging Marketing w Sony Ericsson. „Teraz mamy przyjemność przedstawić ekonomiczny model C510. który zawiera mnóstwo nowych funkcji, tradycyjnie znajdujących się w telefonach wyższej klasy. Aplikacja taka jak Smile Shutter, integracja z YouTube czy ze Snapfish by HP sprawiają, że model C510 Cyber-shot jest telefonem komórkowym, który naprawdę sprawi wiele radości użytkownikowi. Ten telefon pozwoli nam podbić nowe rynki i przekonać nowych odbiorców do doświadczeń, które zapewnia telefonu spod znaku Cyber-shot.”

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

Model C51. Cyber-shot obsługuje sieci: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSPA 850/1900/2100. C510 będzie dostępny na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2009 w kolorach Future Black i Radiation Silver.

*C510 główne cechy: * • Aparat fotograficzny Cyber-shot o rozdzielczości 3.2 megapikseli
• Smile Shutter - inteligentna technologia, która wykrywa uśmiech u osoby i natychmiast wykonuje zdjęcie
• Face Detection - technologia ogniskowania obejmująca do trzech twarzy jednocześnie
• Autorotacja – zmiana widoku pomiędzy poziomym a pionowym poprzez obracanie telefonu komórkowego
• Snapfish by HP – uprzednio zainstalowana aplikacja pozwala użytkownikom wysyłać zamówienia z telefonu do Snapfish i otrzymywać doskonałej jakości wydruki fotografii dostarczane do domu
• obsługa YouTube - wgrywaj swoje filmy wideo i obrazy prosto do sieci
• Photo Fix – dobieraj poziom światła, jasności i kontrastu
• Rozmowa SMS – zobacz od razu całą swoją historię rozmowy powstałą z wiadomości SMS
• Przesuwana osłona soczewki i oświetlone skróty do przetwarzania obrazu
• Auto focus – zrób najlepsze zdjęcie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)