Trwa ładowanie...

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.12.2019]

NASA znalazła wodę na Marsie – kilka centymetrów pod powierzchnią. Elon Musk i Space X dostarczą marihuanę na stację kosmiczną. W Chile znaleziono szczątki samolotu na dnie oceanu – to może być zaginiony transportowiec Hercules. W Polsce poziom wody podniesie się o 20 metrów, może dojść do katastrofy.

Share
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.12.2019]
Źródło: East News, Fot: BSIP
d1d4t84

NASA znalazła wodę na Marskie – kilka centymetrów pod powierzchnią

Woda na Marsie znajduje się kilka centymetrów pod jego powierzchnią. Wystarczy więc… łopata, aby do niej dotrzeć. Mowa tutaj jednak o wodzie w postaci lodu.

Elon Musk i Space X dostarczą marihuanę na stację kosmiczną

Elon Musk po raz kolejny zaskakuje swoimi pomysłami. Tym razem jego firma Space X dostarczy indyjskie konopie na stację kosmiczną. Ekscentryczny biznesmen chce sprawdzić, czy roślina tam wykiełkuje.

d1d4t84

W Chile znaleziono szczątki samolotu na dnie oceanu

Szczątki samolotu znaleziono w Cieśninie Drake'a, między Ziemią Ognistą a zachodnią Antarktydą. Wszystko wskazuje, że jest to zaginiony w poniedziałek transportowiec Hercules.

W Polsce poziom wody podniesie się o 20 metrów, może dojść do katastrofy

Ostatni raport Cryosphere Climate Initiative nie zawiera pozytywnych wieści dla Polski. Naukowcy alarmują, że jeśli nic nie zrobimy, czeka nas katastrofa. Najgorszy ze scenariuszy zakłada zalanie półwyspu Helskiego.

d1d4t84

Podziel się opinią

Share
d1d4t84
d1d4t84
Więcej tematów