Trwa ładowanie...
d2cyo6c
CHIP

Shot Time - gadżet, który policzy ile wypiłeś

Ten kieliszek oblicza dokładną ilość wypitego alkoholu, a następnie przechowuje ją w pamięci i wyświetla na własnym ekraniku. Czy tak wyglądają shoty przyszłości?
Share
Shot Time - gadżet, który policzy ile wypiłeś
Źródło: chip.pl
d2cyo6c
Shot Time (fot. chip.pl)
Shot TimeŹródło: (fot. chip.pl)

Z tym wynalazkiem już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać ile dokładnie wypiłeś podczas całonocnej imprezy. Kieliszek posiada w swojej podstawie wagę. Gdy nalejesz do niego alkoholu, a następnie opróżnisz, wbudowany licznik przeskoczy o jedną wartość. Pamięć spożywanych drinków będzie trzymana tak długo, póki sam jej nie zresetujesz. Całość działa na dwie okrągłe, płaskie baterie i według producenta powinny one wystarczyć na dobrych kilka miesięcy działania.

Projekt Shot Time wystartował na Kickstarterze już jakiś czas temu, jednak jak na razie nie zdobył wystarczającego zainteresowania wśród internautów. Chyba internauci jeszcze nie są gotowi na takie kieliszki przyszłości, które kosztują 2. dolarów. A może po prostu większa część społeczeństwa woli, by tajemnica spożywanego alkoholu podczas imprezy pozostawała nieodkryta.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Microsoft wydał pierwszą grę dla Windowsa 8.1"

d2cyo6c

Podziel się opinią

Share
d2cyo6c
d2cyo6c
Więcej tematów