ROADIE - modularny system audio do podróży

ROADIE - modularny system audio do podróży

ROADIE - modularny system audio do podróży
Źródło zdjęć: © engadget.com
30.09.2010 16:36, aktualizacja: 04.10.2010 11:02

Firma Franklin Electronics zaprezentowała przenośny zestaw głośników – ROADIE. Nie jest to pierwszy system audio do podróży, ma on jednak wyróżniać się pod kilkoma względami. Nowość dzięki...

Firma Franklin Electronics zaprezentowała przenośny zestaw głośników – ROADIE. Nie jest to pierwszy system audio do podróży, ma on jednak wyróżniać się pod kilkoma względami.

Nowość dzięki swojej modularnej budowie ma być idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w podróży. Całość składa się z trzech części. Podstawowy model ESV-200. to zasilany poprzez USB głośnik z mikrofonem, umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń takich jak odtwarzacze MP3, telefony komórkowe, laptopy itp. ESV-3000 posiada dodatkowo akumulator oraz odtwarzacz MP3 z czytnikiem kart SD. Kompletny zestaw posiada także głośnik wysokotonowy oraz equalizer. Ciekawostką jest to, że system ROADIE potrafi zamienić praktycznie każdą płaską powierzchnię w głośnik, generując w ten sposób dźwięk w kierunku 360 stopni.

System ROADIE trafi do sprzedaży już 1 października. Cena poszczególnych modułów wyniesie odpowiednio niespełna 5. dolarów, 80 dolarów i 100 dolarów. Jak łatwo policzy, za kompletny zestaw trzeba będzie zapłacić około 230 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)