Trwa ładowanie...
d30ule7

Ponad 1700 zł za słuchawki AirPods do najnowszego iPhone’a?

1765 złotych (ok. 420 dolarów) kosztują słuchawki bezprzewodowe do iPhone'a 7 w oficjalnym sklepie Apple'a w Brazylii. Kraj ten słynie z wysokich cen importowanej elektroniki i dóbr luksusowych. Fani Apple’a w Polsce nie będą musieli wydawać takiej fortuny na słuchawki AirPords, ponieważ u nas kosztują one „jedynie” 800 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad 1700 zł za słuchawki AirPods do najnowszego iPhone’a?
(Apple)
d30ule7

Bezprzewodowe słuchawki AirPods zostały zapowiedziane wraz z premierą telefonu iPhone 7, w którym firma Apple zrezygnowała z popularnego złącza słuchawkowego minijack. W związku z pozostawieniem jednego portu, który służy zarówno do podłączenia słuchawek, jak i ładowania telefonu, niemożliwe stało się korzystanie z obydwu funkcji naraz. Jako rozwiązanie firma z Kalifornii zaprezentowała, łączące się przez Bluetooth, słuchawki AirPods. Na ich premierę trzeba było jednak trochę poczekać - najnowszy iPhone trafił na rynek we wrześniu, a słuchawki dopiero trzy miesiące później. Tak jak w przypadku wszystkich produktów Apple'a, na pierwszy rzut oka wybijają się dwie główne cechy. Elegancki, minimalistyczny design oraz cena, która zastanawia, czy produkt rzeczywiście jest tak przełomowy, jakby chciał tego producent i fani marki.

Apple
Podziel się

Chociaż trzeba przyznać, że Apple upakował w maleńkich słuchawkach całkiem sporo rozwiązań technologicznych. Dzięki wbudowanym czujnikom, słuchawki wiedzą, kiedy wkładasz je do uszu, automatycznie łączą się z urządzeniem i zaczynają grać, a przestają, gdy wyjmujesz je z uszu. Słuchawki działają na jednym ładowaniu przez 5 godzin, a dzięki baterii ukrytej w etui, mogą być ponownie doładowywane i działać przez 24 godziny.

Apple
Podziel się

Cena słuchawek w oficjalnym sklepie Apple'a w Polsce to 799 złotych. Chociaż koszt niektórych przerazi, a innych rozśmieszy, to jak zawsze w przypadku produktów Apple'a, można się spodziewać, że kupujących nie zabraknie.

d30ule7

Podziel się opinią

Share

d30ule7

d30ule7