Trwa ładowanie...
d461vhj
Gadżety

Nowe piekarniki Amica

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amica
Amica (inf. prasowa)
d461vhj
 Amica (fot. inf. prasowa)
(Amica (fot. inf. prasowa))

Jak bardzo piekarnik może wyręczyć nas w gotowaniu? Amica postanowiła to sprawdzić i nowe urządzenia producenta wyposażone są w inteligentne funkcje.

Piekarnik – kuchenny pomocnik

d461vhj

Nowoczesne piekarniki zapewniają m.in. efekt równomiernego pieczenia. Nie musimy się już obawiać się, że nasze ciasto z jednej strony będzie zbyt słabo, a z drugiej – zbyt mocno zarumienione. Dzięki rozprowadzaniu ciepła oraz stałej temperaturze w komorze potrawy są dobrze wypieczone. Piekarniki Amica posiadają także szeroki zakres temperatur (od 30°C do aż 280°C) dzięki czemu możemy dopasować temperaturę do poszczególnych dań. Co ciekawe, jeśli nie czujemy się mistrzami kulinarnymi z pomocą może przyjść nam sam piekarnik! Model EB8874 INTEGRA posiada 15 programów gotowych. Wystarczy przygotować danie, wstawić do piekarnika i wybrać odpowiedni program np. pizza, a urządzenie samo podpowie, jaka temperatura oraz czas pieczenia są najlepsze dla jej przygotowania.

Bezpieczeństwo w kuchni

Amica wyposażyła wybrane modele piekarników w System ProBaby. Jednym z zastosowanych rozwiązań jest Zimny Front, który powoduje, że nawet, jeśli ktoś przyłoży dłonie do szyby, to nie powstaną oparzenia. Przy temperaturze 180 °C wewnątrz piekarnika, szyba rozgrzewa się do 35°C. Piekarniki z Systemem ProBaby posiadają także blokadę rodzicielską, która uniemożliwia dzieciom otwarcie drzwiczek bez nadzoru dorosłego.

Czyszczenie

d461vhj

Większość z nas nie ma na ani czasu, ani ochoty na czyszczenie piekarników. System czyszczenia Aqualytic pozwala na łatwe i dokładne umycie wnętrza urządzenia – wystarczy nalać na dno pół litra wody oraz ustawić odpowiednią temperaturę i czas i nacisnąć odpowiedni przycisk. Para wodna skutecznie zmiękczy zabrudzenia, dzięki czemu będzie można je później z łatwością usunąć wilgotną szmatką lub gąbką.

d461vhj

Podziel się opinią

Share
d461vhj
d461vhj
Więcej tematów