Nowe, innowacyjne piekarniki firmy Bosch

Nowe, innowacyjne piekarniki firmy Bosch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.06.2015 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PerfectBake, PerfectChef, PerfectRoast to innowacyjne rozwiązania, w które zostały wyposażone nowoczesne modele piekarników zaprezentowane przez markę Bosch. Są to pierwsze sprzęty z nowej linii do zabudowy Serie | 8 z intuicyjnym pierścieniem sterującym PerfectChef.

PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczonych tart i ciast, automatycznie dostosowując proces przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę na panelu i wcisnąć przycisk „Start”, a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie.

Termosonda PerfectRoast ułatwia pieczenie mięsa, drobiu i ryb. Natomiast nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach, umożliwia wyeliminowanie błędnych pomiarów, np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów przygotowania potraw. Dodatkowo funkcja pary sprawia, że potrawy zyskują chrupkość i soczysty smak. System czteropoziomowego nawiewu powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i umożliwia przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną ustawione. Nowoczesny wiatrak obracający się naprzemiennie w obu kierunkach, napędzany niezwykle cichym i wydajnym silnikiem EcoSilence Drive gwarantuje efektywność piekarników marki Bosch w każdym ustawieniu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 6. cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu i energii. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie. Parowar jest wyposażony w 20 automatycznych programów, dzięki czemu łatwo i szybko przyrządzimy gorące posiłki na dwóch poziomach jednocześnie. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach, a warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych. Piekarnik z mikrofalą, o wysokości 60 cm i 45 cm to gwarancja przyrządzenia posiłku błyskawicznie przy zachowaniu 100% smaku.
Nowe modele piekarników zostały wyposażone w niezwykle nowatorski i intuicyjny w użyciu pierścień sterujący. Na panelu sterującym, wystarczy kliknąć na odpowiednią potrawę, a urządzenie samo wybierze optymalny tryb pieczenia. Co więcej proces ten będzie kontrolowany w trakcie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki temu piekarniki Serie | 8 stają się niezawodnym szefem kuchni nawet dla początkujących miłośników gotowania. Dodatkowo zaletą jest zintegrowana funkcja pyrolizy, która sprawia, że czyszczenie po pieczeniu również nie stanowi już żadnego problemu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)