Nowe, innowacyjne piekarniki firmy Bosch

Nowe, innowacyjne piekarniki firmy Bosch16.06.2015 12:22
Nowe, innowacyjne piekarniki firmy Bosch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

PerfectBake, PerfectChef, PerfectRoast to innowacyjne rozwiązania, w które zostały wyposażone nowoczesne modele piekarników zaprezentowane przez markę Bosch. Są to pierwsze sprzęty z nowej linii do zabudowy Serie | 8 z intuicyjnym pierścieniem sterującym PerfectChef.

PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczonych tart i ciast, automatycznie dostosowując proces przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę na panelu i wcisnąć przycisk „Start”, a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie.

Termosonda PerfectRoast ułatwia pieczenie mięsa, drobiu i ryb. Natomiast nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach, umożliwia wyeliminowanie błędnych pomiarów, np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów przygotowania potraw. Dodatkowo funkcja pary sprawia, że potrawy zyskują chrupkość i soczysty smak. System czteropoziomowego nawiewu powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i umożliwia przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną ustawione. Nowoczesny wiatrak obracający się naprzemiennie w obu kierunkach, napędzany niezwykle cichym i wydajnym silnikiem EcoSilence Drive gwarantuje efektywność piekarników marki Bosch w każdym ustawieniu.

288759405661730963
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 6. cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu i energii. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie. Parowar jest wyposażony w 20 automatycznych programów, dzięki czemu łatwo i szybko przyrządzimy gorące posiłki na dwóch poziomach jednocześnie. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach, a warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych. Piekarnik z mikrofalą, o wysokości 60 cm i 45 cm to gwarancja przyrządzenia posiłku błyskawicznie przy zachowaniu 100% smaku.
Nowe modele piekarników zostały wyposażone w niezwykle nowatorski i intuicyjny w użyciu pierścień sterujący. Na panelu sterującym, wystarczy kliknąć na odpowiednią potrawę, a urządzenie samo wybierze optymalny tryb pieczenia. Co więcej proces ten będzie kontrolowany w trakcie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki temu piekarniki Serie | 8 stają się niezawodnym szefem kuchni nawet dla początkujących miłośników gotowania. Dodatkowo zaletą jest zintegrowana funkcja pyrolizy, która sprawia, że czyszczenie po pieczeniu również nie stanowi już żadnego problemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)