Amica wprowadza na rynek "inteligentne" lodówki

Amica wprowadza na rynek "inteligentne" lodówki

Amica wprowadza na rynek "inteligentne" lodówki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.08.2013 12:53

Amica wprowadziła na rynek całkowicie nową gamę lodówek wolnostojących i promuje je pod hasłem "Sztuka inteligentnego chłodzenia". Ma to nawiązywać do stylu Amiki znanego z reklamowanych przez Agnieszkę Radwańską piekarników linii Integra Smart, który teraz jest przenoszony do kolejnej kategorii AGD.

Linia Integra Smart w świecie lodówek to połączenie automatycznych rozwiązań z typowym dla linii nowoczesnym wzornictwem. Urządzenia posiadają szklane drzwi w czarnej wersji kolorystycznej z panelem sterowania dotykowego.

Na drzwiach został umieszczony system pojemnych balkoników o różnych wymiarach, dzięki czemu można w nich umieścić 2-litrowe kartony i butelki z napojami. Dużą przestrzeń - większą niż dotychczas - oferują też szuflady na świeże warzywa i owoce. Dla tej kategorii żywności przeznaczona jest również taca szybkiego zamrażania - przeznaczona do szybkiego mrożenia żywności. Dodatkowo wspomniana taca wyposażona jest w tacę do lodu.

Przedłużaniu świeżości dedykowana jest także komora Fresh Zone, której pojemnik został zamocowany na prowadnicach ułatwiających wysuwanie. Utrzymywana tam temperatura 0–3 stopni C jest niższa od temperatury w chłodziarce.

Dzięki funkcji Superchłodzenie można szybko schłodzić duże ilości produktów, na przykład latem po powrocie do domu z dużą ilością zakupów. Po osiągnięciu zaprogramowanej temperatury funkcja wyłącza się automatycznie. Z kolei Superzamrażanie to funkcja, która skraca czas mrożenia produktów do niezbędnego minimum. Inna funkcją związaną z zamrażarką jest funkcja Party służąca do schładzania drinków w komorze zamrażarki. Czas działania tej funkcji można regulować w zakresie od 1. do 60 minut.

Lodówki Integra Smart mają klasą energetyczną A++, co oznacza oszczędność prądu rzędu nawet 40. w porównaniu do klasy A.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)