Nowe "gryzonie" Microsoftu

Nowe "gryzonie" Microsoftu
Źródło zdjęć: © Microsoft

03.03.2008 09:39, aktual.: 03.03.2008 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft wprowadzi do swojej oferty nowe myszy komputerowe:
Wireless Laser Mouse 6000 i Wireless Laser Mouse 7000<

Microsoft wprowadzi do swojej oferty nowe myszy komputerowe: Wireless Laser Mouse 6000 i Wireless Laser Mouse 7000

Wireless Laser Mouse 6000 to połączenie pełnowymiarowej, wygodnej myszy z przenośnym odbiornikiem, który można schować wewnątrz urządzenia. Firma Microsoft zaprezentowała również mysz Wireless Laser Mouse 7000, w której zastosowano akumulatory z możliwością ładowania. Obie myszy cechuje doskonałe wzornictwo, co w połączeniu
z zaawansowanymi funkcjami, gwarantuje wygodę użytkowania oraz najwyższą wydajność.

Obraz
© MLM 6000 (fot. Microsoft)

Wireless Laser Mouse 6000
Nowa mysz komputerowa zaciera różnicę pomiędzy typową myszą komputerową a modelami przeznaczonymi do notebooka. Wireless Laser Mouse 6000 to pełnowymiarowe urządzenie z przenośnym odbiornikiem, który można łatwo schować w spodzie myszy. Rozwiązanie to znacznie ułatwia przechowywanie i pracę poza domem. Wyniki badań zleconych przez firmę Microsoft wskazują, że ponad jedna trzecia klientów kupuje do swoich notebooków pełnowymiarowe myszy . Wireless Laser Mouse 6000 jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia, które można łatwo przenosić, ale które jednocześnie zachowują odpowiedni rozmiar i wygodę użytkowania.

Mysz Wireless Laser Mouse 6000 dostępna będzie w sprzedaży na terenie całego kraju od 27 marca 2008 roku. Sugerowana cena detaliczna to 179 zł.

Obraz
© WLM 7000 (fot. Microsoft)

Wireless Laser Mouse 7000
Kolejna nowość to Wireless Laser Mouse 7000, która rozszerza serię akcesoriów wyposażonych w akumulatory. Do tej pory znalazły one stosowane w 3 produktach: Wireless Entertainment Desktop 8000, Wireless Laser Mouse 8000 i Mobile Memory Mouse 8000. Mysz z akumulatorami pozwala zmniejszyć zużycie baterii nawet o 80 procent w ciągu trzech lat użytkowania . Pozioma stacja dokująca zapewnia możliwość wygodnego ładowania, a wskaźnik stanu akumulatorów pozwala określić, kiedy należy je naładować. Wireless Laser Mouse 7000 to także doskonałe wzornictwo i ergonomia pozwalająca na wygodną, wielogodzinną pracę.

Mysz Wireless Laser Mouse 7000 dostępna będzie w sprzedaży na terenie całego kraju od 13 marca 2008 roku. Sugerowana cena detaliczna to 229 zł.

Stabilna praca dzięki technologii bezprzewodowej 2,4 GHz
Myszy Wireless Laser Mouse 6000 i Wireless Laser Mouse 7000 zawierają nowoczesne przekaźniki bezprzewodowe działające w częstotliwości 2,4 GHz. Zalety tego rozwiązania są następujące:

• Stabilne połączenie. Bezprzewodowa łączność to rozwiązanie, na którym można polegać - kiedy pojawiają się zakłócenia, mysz automatycznie zmienia częstotliwość. Dzięki temu mysz jest idealnie dostosowana do pracy
w środowiskach z dużą liczbą bezprzewodowych urządzeń i wieloma komputerami.
• Brak kabli. Użytkownicy mogą wygodnie usiąść i komunikować się
z odbiornikiem na odległość około 9 metrów, nawet jeśli jest on zasłonięty.
• Łatwa instalacja i prosta obsługa. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik.

Technologia laserowa High Definition i inteligentne oprogramowanie
Obie myszy wykorzystują technologię laserową High Definition firmy Microsoft, której zalety obejmują dużą czułość oraz precyzję i płynność ruchów. Nowe myszy oferują również następujące dynamiczne funkcje, pozwalające zwiększyć wygodę:

• Połączenie z przyjaznym oprogramowaniem. Jedno kliknięcie kółkiem myszy zapewnia natychmiastowy dostęp do funkcji Flip 3D systemu Windows Vista. Umożliwia to użytkownikom szybkie przechodzenie między otwartymi oknami i przełączanie się na inne aplikacje, a tym samym zwiększa ich produktywność.
• Przycisk Magnifier. Pozwala korzystać z natychmiastowej opcji powiększenia wybranego fragmentu ekranu.
• Kółko przewijania pracujące w dwóch osiach. Użytkownicy mogą korzystać
z rozwiązania ułatwiającego przeglądanie zaawansowanych dokumentów oraz stron internetowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)