Trwa ładowanie...
ycipk-c165vh

Nowa, stabilna wersja przeglądarki Vivaldi już dostępna

Co sześć tygodni Vivaldi udostępnia nową aktualizację do swojej przeglądarki. Dziś miała miejsce premiera wersji 1.2
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa, stabilna wersja przeglądarki Vivaldi już dostępna
(Materiały prasowe)
ycipk-c165vh

Vivaldi wierzy w sieć otwartą i dostępną dla wszystkich. W wersji 1.2 można ustawić oddzielny poziom powiększenia dla każdej karty, co pozwala na wygodniejsze przeglądanie stron. Sam zakres powiększania stron został też zwiększony. Strony można teraz powiększać do 500% ich oryginalnego rozmiaru lub zmniejszać do 20%.

(fot. chip.pl)
Podziel się

Więcej skrótów - wszędzie

ycipk-c165vh

Pojawiło się trochę nowych skrótów klawiaturowych (z których wszystkie, rzecz jasna, można spersonalizować). Pojawiły się one również w pasku adresu. Alt+Enter otwiera aktualnie edytowany adres URL w nowej karcie, zaś Alt+Shift+Enter ? w tle.

Ulepszony wygląd

W wersji 1.2 pojawiło się też kilka wizualnych ulepszeń, w tym nowy przycisk dodawania zakładek, zaktualizowane ikony drzew czy też nową domyślną ikonę ulubionych.

- _ Naszą misją jest stworzenie przeglądarki o największych możliwościach personalizacji, ponieważ przeglądarka, która dostosuje się do Ciebie, będzie dla Ciebie najlepsza _ - mówi Jon von Tetzchner, prezes Vivaldi Technologies. - _ W dawaniu opcji nie chodzi o dodawanie niepotrzebnych rzeczy, ale o oddanie wyboru i kontroli w ręce użytkownika. To dlatego możesz tworzyć własne gesty myszy, edytować skróty i - ogólnie rzecz biorąc - zbudować własną przeglądarkę, w której pracujesz tak, jak lubisz _.

ycipk-c165vh

Pełny dziennik zmian dostępny jest pod adresem: https://update.vivaldi.com/update/1.0/relnotes/1.1.453.47.html

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowa, stabilna wersja przeglądarki Vivaldi już dostępna

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-c165vh

ycipk-c165vh
ycipk-c165vh