Nowa wersja przeglądarki Firefox: 3.6.4

Nowa wersja przeglądarki Firefox: 3.6.4

Nowa wersja przeglądarki Firefox: 3.6.4
Źródło zdjęć: © Mozilla
23.06.2010 12:45

Mozilla opublikowała kolejną wersję swojej przeglądarki Firefox - wersję 3.6.4. Nową wersję przeglądarki wyposażono w funkcję ochrony przed błędami w działaniu wtyczek pochodzących od firm trzecich. Od teraz Firefox oferuje ochronę przed błędami wtyczek Adobe Flash, Apple Quicktime i Microsoft Silverlight na platformach Windows i Linux. Obsługa kolejnych wtyczek zostanie dodana w kolejnych wersjach Firefoksa.

Funkcja ochrony przed błędami (crash protecion) pozwala na izolowanie błędów w przeglądarce w taki sposób, aby nie narażały one użytkownika na jej ponowne uruchamianie i aby bez zamykania Firefoksa mógł odświeżyć okno strony, w którym pojawił się błąd. Jest to kolejne usprawnienie Mozilli, po Mozilla Plugin-Check nastawione na podnoszenie poziomu komfortu i bezpieczeństwa pracy użytkowników z przeglądarką.

Aktualizacji użytkownicy mogą dokonać bezpośrednio z przeglądarki lub wchodząc na stronę www.firefox.com. Więcej informacji dostępnych jest tutaj: http://www.mozilla.com/firefox/3.6.4/releasenotes

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)