Niesamowity rower z Polski ma szansę podbić świat

Niesamowity rower z Polski ma szansę podbić świat13.10.2014 12:51
Niesamowity rower z Polski ma szansę podbić świat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

IzzyBike to przełomowy na skalę światową bezłańcuchowy rower o napędzie na przednie koło. Twórcy IzzyBike dostali się do finałowej piątki prestiżowego konkursu Crowd Den, organizowanego podczas Międzynarodowego Forum Przedsiębiorczości (World Entrepreneurship Forum) w Lyonie w październiku tego roku.

Jego unikalna konstrukcja ma duże szanse na światowych rynkach. Największe zainteresowanie rower budzi w Europie Zachodniej, Skandynawii oraz Ameryce Północnej - w krajach o dobrze wykształconej kulturze rowerowej. IzzyBike jest wygodniejszy i mniej awaryjny niż tradycyjne rowery i składa się go zaledwie w 1 sekundę. W przeciwieństwie do większości składaków ma duże koła, podnoszące komfort jazdy.

288770041074432147
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Przede wszystkim daje jednak niesamowitą frajdę z jazdy, co potwierdza każdy, kto miał okazję jeździć na którymś z dwóch, stworzonych do tej pory prototypów (aluminiowym lub karbonowym). IzzyBike jest rozwiązaniem dla mieszkańców dużych miast, osób dojeżdżających do pracy i dla jeżdżących rekreacyjnie.

Crowd Den to konkurs dla start-upów opierający się na zasadzie crowdfundingu. Każdy z uczestników forum będzie mógł zostać inwestorem w projekcie, który wzbudzi jego zainteresowanie. Projekty będą prezentowane przed międzynarodowym jury, w skład którego wejdą jurorzy programu „Dragon’s Den”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)