Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie

Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie08.10.2014 14:22
Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons/Jenn Deering Davis

Gwiazda „Igrzysk śmierci”, amerykańska aktorka Jennifer Lawrence, nie ma ostatnio łatwego życia. Od momentu wycieku jej nagich zdjęć do sieci, musi walczyć o ich usuwanie z kolejnych miejsc. Nawet tak poważnych jak Wikipedia.

W ostatni wtorek, w godzinach wieczornych, główne zdjęcia na oficjalnej stronie Jennifer Lawrence na Wikipedii zostały podmienione. Zamiast nich pojawiły się dwie roznegliżowane fotki, pochodzące z włamania na jej iClouda. Po ok. 2. minutach obie zostały usunięte, a na zdjęciu głównym znowu można było zobaczyć aktorkę pozującą na konwencie Comic Con.

288758946972579987
Źródło zdjęć: © (fot. Wikipedia)

Do tej pory nie wyjaśniono, kto stał za tym średnich lotów dowcipem, ale wpis na temat gwiazdy Hollywood jest częściowo chroniony w celu „zapobiegania wandalizmowi”. Żeby go wyedytować, trzeba być zarejestrowanym członkiem społeczności Wikipedii. Zgodnie z historią edycji, we wtorek poczyniono legalne zmiany, uzupełniające wpis o ostatni komentarz Lawrence dla magazynu „Vanity Fair”: „To nie skandal. To przestępstwo seksualne”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)