Według Eldara Murtazina, nowy sklep Nokii jest już prawie gotowy i trwają właśnie jego zamknięte testy. Murtazin powiedział, że jest jeszcze dużo do zrobienia, ale do ukończenia finalnej wersji potrzeba zaledwie kilku dni. Nokia powinna zatem wyrobić się do targów MWC 2009 i najprawdopodobniej właśnie podczas nich uruchomi w pełni funkcjonalną witrynę.
Targi Mobile World Congress 2009 odbędą się w dniach od 16 do 19 lutego w Barcelonie.