Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000

Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000

Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.12.2011 13:29

Z myślą o posiadaczach tabletów, a także użytkownikach notebooków, Microsoft przygotował nową klawiaturę z linii Comfort Curve - Bluetooth Mobile Keyboard 5000.

Cienka i lekka klawiatura Bluetooth Mobile Keyboard 500. dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth może łączyć się nie tylko z komputerami stacjonarnymi i notebookami, ale również z tabletami. Urządzenie jest kompatybilne z tabletami opartymi na systemie Windows (Windows 7, Windows Vista, Windows XP), Android (Froyo i Honeycomb) oraz z tabletami iPad i iPad 2. Wykorzystanie technologii Bluetooth wiąże się z brakiem odbiorników typu Snap-in, za pomocą których zazwyczaj podłączane są urządzenia bezprzewodowe – dzięki temu zaś użytkownik tabletu bądź notebooka zyskuje dodatkowy wolny port USB.

W nowej klawiaturze Microsoft wykorzystano technologię Bluetooth 2.1. zamiast standardowej 2.0 – umożliwiło to wydłużenie żywotności baterii. Bluetooth Mobile Keyboard 5000 jest w stanie pracować do 10 miesięcy na jednym zestawie zasilania składającym się z 2 baterii typu AAA. O konieczności wymiany źródła zasilania informuje dwukolorowy wskaźnik umieszczony na klawiaturze.

Klawiatura Bluetooth Mobile Keyboard 500. należy do linii klawiatur ergonomicznych Microsoft – Comfort Curve. Oznacza to, że charakteryzuje się ona wygięciem o kącie 6 stopni, które zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstków, nawet podczas wielogodzinnej pracy przy klawiaturze.

Cena klawiatury to 169 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)