Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000

Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 500016.12.2011 13:29
Klawiatura do tabletów oraz notebooków Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Z myślą o posiadaczach tabletów, a także użytkownikach notebooków, Microsoft przygotował nową klawiaturę z linii Comfort Curve - Bluetooth Mobile Keyboard 5000.

Cienka i lekka klawiatura Bluetooth Mobile Keyboard 500. dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth może łączyć się nie tylko z komputerami stacjonarnymi i notebookami, ale również z tabletami. Urządzenie jest kompatybilne z tabletami opartymi na systemie Windows (Windows 7, Windows Vista, Windows XP), Android (Froyo i Honeycomb) oraz z tabletami iPad i iPad 2. Wykorzystanie technologii Bluetooth wiąże się z brakiem odbiorników typu Snap-in, za pomocą których zazwyczaj podłączane są urządzenia bezprzewodowe – dzięki temu zaś użytkownik tabletu bądź notebooka zyskuje dodatkowy wolny port USB.

W nowej klawiaturze Microsoft wykorzystano technologię Bluetooth 2.1. zamiast standardowej 2.0 – umożliwiło to wydłużenie żywotności baterii. Bluetooth Mobile Keyboard 5000 jest w stanie pracować do 10 miesięcy na jednym zestawie zasilania składającym się z 2 baterii typu AAA. O konieczności wymiany źródła zasilania informuje dwukolorowy wskaźnik umieszczony na klawiaturze.

Klawiatura Bluetooth Mobile Keyboard 500. należy do linii klawiatur ergonomicznych Microsoft – Comfort Curve. Oznacza to, że charakteryzuje się ona wygięciem o kącie 6 stopni, które zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstków, nawet podczas wielogodzinnej pracy przy klawiaturze.

Cena klawiatury to 169 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)