Trwa ładowanie...

Jaki telewizor warto dziś kupić? Co jest lepsze OLED, SUHD, ULED, a może coś z HDR?

Wrześniowe targi IFA to zapowiedzi najnowszych produktów, które za kilka tygodni zaczną pojawiać się sklepach. Producenci prześcigają się w tym, aby zachęcić swoimi produktami dziennikarzy z całego świata, ale także odwiedzającą targi publiczność. Jak co roku, jedne z największych ekspozycji poświęcono telewizorom.
Share
Jaki telewizor warto dziś kupić? Co jest lepsze OLED, SUHD, ULED, a może coś z HDR?
Źródło: WP
d3y90e7

*Wrześniowe targi IFA to zapowiedzi najnowszych produktów, które za kilka tygodni zaczną pojawiać się sklepach. Producenci prześcigają się w tym, aby zachęcić swoimi produktami dziennikarzy z całego świata, ale także odwiedzającą targi publiczność. Jak co roku, jedne z największych ekspozycji poświęcono telewizorom. *

LG przekonywało do swoich najnowszych telewizorów OLED z obsługą technologii 4. i HDR. Samsung kusił najnowszymi modelami nazywanymi SUHD, w których jeszcze bardziej poprawiono kolorystykę, czerń i kontrast, a które to mają stanowić alternatywę właśnie dla telewizorów OLED. Philips pokazał konstrukcję, która wśród wielu odwiedzających targi została okrzyknięta absolutnym hitem. Ich telewizor posiada bowiem aż dziewięć wbudowanych w obudowę projektorów, które poszerzają to, co widzimy na ekranie, poprzez projekcję dodatkowych elementów na ścianie za telewizorem. Wszyscy producenci powtarzali jak mantrę, że liczy się tylko obraz 4K, a najlepiej, żeby ekran był zakrzywiony. Jaki telewizor zatem warto kupić? Zobaczcie, do powiedzenia mają eksperci: Marcin Kubiszak z LG Electronics Polska oraz Jan Blinstrub z komórkomania.pl.

Na Święta dobierz gadżet do smartfona

d3y90e7

Podziel się opinią

Share
d3y90e7
d3y90e7
Więcej tematów