Loewe bild 7 – najpiękniejszy telewizor OLED

Loewe bild 7 – najpiękniejszy telewizor OLED

Loewe bild 7 – najpiękniejszy telewizor OLED
Źródło zdjęć: © Artykuł sponsorowany
25.11.2016 09:56, aktualizacja: 01.12.2016 11:24

Loewe – niemiecki producent telewizorów klasy premium wprowadził na rynek nowy telewizor Ultra HD o nazwie bild 7. Korzysta on z technologii OLED, czego efektem jest najpiękniejszy możliwy dziś obraz, na jeszcze piękniejszym telewizorze.

Najlepsza technologia obrazu

bild 7 to pierwszy telewizor Loewe z technologią OLED. Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Oferowane przez nowy telewizor doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie do przetwarzania obrazu Loewe, które nazwano VantaVision

Termin ten wywodzi się od najciemniejszej substancji kiedykolwiek stworzonej przez człowieka - VantaBlack®. Zbudowana jest z rurek nanowęglowych, pochłaniających ponad 99% światła. Ten poziom czerni służy do kalibracji teleskopów i maskowania satelit. Najgłębszy odcień czarnej barwy posłużył także to stworzenia nowego wymiaru sztuki – jako jedynemu na pracę z tym materiałem pozwolono rzeźbiarzowi Anishowi Kapoor’owi. Loewe VantaVision zostało zainspirowane właśnie VantaBlack®.

Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji matryc OLED i odpowiedniego oprogramowania, na ekranie telewizora nie będą występowały „powidoki”, będące dziecięcą chorobą technologii OLED. Automatyczna kalibracja matrycy, przesunięcia obrazu oraz odpowiednie zabezpieczenia związane ze stałym obrazem sprawiają, że „powidoki” nie stanowią już problemu.

HDR Dolby Vision™

Loewe bild 7 jest pierwszym telewizorem Loewe, który po aktualizacji oprogramowania obecnie będącego w fazie finalnych testów, umożliwi wszystkim użytkownikom wyświetlanie treści HDR Dolby Vision™. Dolby Vision łączy obraz HDR (High Dynamic Range) i szeroką gamę barw, czego efektem są ekscytujące obrazy, lepszy kontrast i kolory nigdy wcześniej nie widziane na telewizorze. Niezależnie czy chodzi o malownicze krajobrazy czy przepełnione ciemnością przygody – Dolby Vision oddaje wizję artystyczną twórców filmowych.

Obraz

Doskonałość dźwięku i designu

Przedstawienie rozpoczyna się po włączeniu telewizora bild7, elektryczny silnik ukryty we wnętrzu podnosi ekran a oczom i uszom widza ukazuje się potężny w sensie muzycznym, a dyskretny w wizualnym doskonały soundbar. Widoczny zostaje tylko wyświetlacz telewizora. Tak dobra jakość dźwięku i zintegrowany Bluetooth sprawiają, że streamowanie treści audio ze smartfona i tabletu do bild 7 jest proste, a efekt doskonały.

Design bild 7 to czysta powściągliwość. Estetycznie lekki i minimalistyczny. Ekran o grubości mniejszej niż 7 mm, jest cieńszy niż w większości smartfonów. Wykonany z najlepszych materiałów i wykończony z niezwykłą pieczołowitością, Loewe bild 7 doskonale uzupełnia najlepsze wnętrza świata.

Elegancka pokrywa z tkaniny ukrywa złącza i przewody z tyłu telewizora, co sprawia, że bild 7 prezentuje się doskonale z każdej strony, tak jak zakłada filozofia designu 360°, której Loewe pozostaje wierne od samego początku działalności. Poszczególne produkty, mają być nie tylko najlepsze technologicznie, ale także stanowić samoistny element dekoracyjny. Dlatego poza uchwytem ściennym przygotowano także piękne, zmotoryzowane podstawy podłogowe i meblowe. Dzięki temu telewizor staje się istotnym elementem wystroju wnętrza.

Wizualnie dopracowany i głęboko przemyślany design odnosi się także do interfejsu użytkownika, który oferuje wyrafinowaną, nowoczesną grafikę i skoncentrowanie na użytkowniku. Korzystanie z telewizora to czysta przyjemność.

Obraz

Made in Germany

Poza samą matrycą, którą w takiej technologii oferuje jedynie jeden producent, wszystkie elementy telewizora wykonywane są w Niemczech. Fabryka Loewe znajduje się w niemieckim Kronach w Górnej Frankonii. Co więcej mimo globalizacji i trendów konsolidacyjnych na rynku elektroniki użytkowej, firma jest w stu procentach niemiecka. Pozostaje w prywatnych, niemieckich rękach, co nigdy nie uległo zmianie w ponad 90 letniej historii.

Loewe bild 7 jest dostępny w rozmiarach 55 i 65 cali w cenie odpowiednio 22.900 PLN i 32.900 PLN. To może wydawać się dużo, jednak konkurencyjne telewizory korzystające z matryc o tej samej klasie, nie są tańsze. Loewe oferuje coś, czego nie mają inni, jakość i prestiż wynikające z wieloletniej tradycji marki, najwyższej klasy materiałów oraz niemieckiej produkcji.

Więcej informacji na www.loewe.tv

var detail = { action: 'slot:release', node: creationContainer, dot: { slot: 37, hidden: true } }, event = new window.CustomEvent('advertisement', { detail: detail }); window.dispatchEvent(event);
Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)