ipla dla iPada

ipla dla iPada

ipla dla iPada
Źródło zdjęć: © Apple
10.03.2011 07:56, aktualizacja: 10.03.2011 11:57

Już dziś wszyscy użytkownicy iPada mają dostęp do telewizji internetowej, poprzez dedykowaną wersję aplikacji ipla. Równocześnie wypuszczona została nowsza, bardziej rozbudowana wersja aplikacji na telefony komórkowe z systemem Android.

W Apple App Store dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji ipla na iPada, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tabletu. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z ipla dzięki wersji przygotowanej pod telefon iPhone. Na użytkowników czeka nowy interfejs, w którym do informacji tekstowych dodane zostały grafiki, jak również dużo innych udoskonaleń. Wprowadzona została wyższa jakość, teraz materiały będzie można oglądać w jakość telewizyjnej SD.

Aplikacja ipla na iPada daje dostęp do bazy ponad 1. tysięcy materiałów wideo, w tym programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń mobilnych mamy możliwość pobierania plików VOD do wersji off-line.
Dodane zostały również dwie nowe kategorie: popularne wideo oraz popularne kategorie. Aby użytkownik w łatwy i przejrzysty sposób mógł zarządzać swoim kontem dodana została zakładka - Moja ipla, dzięki niej w prosty i przejrzysty sposób można zarządzać swoimi danymi oraz konfiguracją aplikacji.

Jednocześnie udoskonalona została wersja aplikacji ipla na telefony z systemem Android. W ramach wersji 1.1 zostało dodane menu skrótów umożliwiające szybkie przejście do najczęściej używanych sekcji ipla. Dla wygody i większej intuicyjności treści VOD dodane zostały graficzne elementy menu - Wideo.

Dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata udostępniony został pakiet iplaNEWS. W jego skład wchodzą trzy serwisy newsowe grupy Polsat: Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja. Pakiet iplaNEWS przez okres 30 dni będzie bezpłatny.

Poprawiona została również wydajności i szybkość działania aplikacji, tak aby użytkownicy wolniejszych telefonów z systemem Android mogli również korzystać z ipla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)