Trwa ładowanie...
d1h4156

Ile jest wart najsłynniejszy kot internetu?

Jak poinformował <i>Huffington Post</i>, doniesienia o tym, jakoby tzw. Grumpy Cat przyniósł swojej właścicielce ponad 100 milionów dolarów są nieprawdziwe. Taką informację, powtórzoną później we wielu miejscach sieci, podał początkowo brytyjski brukowiec <i>The Daily Express</i>.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ile jest wart najsłynniejszy kot internetu?
(Gage Skidmore / CC)
d1h4156

Tabatha Bundesen, właścicielka jednego z najsłynniejszych kotów w internecie (a biorąc pod uwagę liczbę kotów w internecie, takie miano naprawdę coś znaczy), wypowiedziała się w sprawie jego majątku. Stwierdziła, że informacje podane przez _ The Daily Express _ są _ całkowicie nieprawdziwe _. Odmówiła jednak przy tym podania choćby zbliżonej kwoty. Nie stwierdziła również, co oznaczają jej słowa – czy zwierzak, którego prawdziwe imię to Tardar Sauce, "zarobił" mniej czy może nawet więcej?

Kobieta stwierdziła jedynie, że zastanawia się aktualnie nad udzieleniem wywiadu, w którym wyjaśni całe zamieszanie. Dodaje jednocześnie, że ze względu na kontrakt ze stacją Lifetime jej ewentualne wystąpienie odbędzie się właśnie na jej antenie. Wyprodukowała ona film telewizyjny z udziałem kota - _ Grumpy Cat's Worst Christmas Ever _.

_ Huffington Post _ próbował się również skontaktować z agentem zwierzaka (tak, ma on agenta) oraz z _ The Daily Express _. Nie otrzymał jednak odpowiedzi z żadnego z tych źródeł.

d1h4156

Na razie więc prawda na temat zarobków Grumpy Cata musi pozostać tajemnicą. Ale nawet jeżeli doniesienia o niezwykłym bogactwie jego właścicielki są nieprawdziwe, to skala tego zjawiska wciąż robi wrażenie. 16 milionów wyświetleń na YouTubie, wspomniany film, dwie książki i umowa z producentem karmy dla zwierząt – z tego wszystkiego są bardzo realne pieniądze. A wszystko tylko i wyłącznie dlatego, że kot wygląda, jakby był bardzo naburmuszony.

W pięknych czasach przyszło nam żyć.

_ DG _

d1h4156

Podziel się opinią

Share

d1h4156

d1h4156
Więcej tematów