Trwa ładowanie...
ycipk-1qwxk9

Firefox na Androidzie może nie być rozwijany. Mozilla ma inne plany

Mozilla pracuje nad czymś zupełnie nowym, czym ma zaskoczyć użytkowników w 2019 roku. Firefox na Androida schodzi więc na dalszy plan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co dalej z Firefoksem na Androida?
Co dalej z Firefoksem na Androida? (Mozilla)
ycipk-1qwxk9

Osoby, które czekają na nowe funkcje androidowego Firefoksa, mogą już przestać to robić. A to dlatego, że Mozilla ma inne plany względem Firefoksa. Oczywiście poprawki związane z bezpieczeństwem dalej będą się ukazywać, ale na nowe opcje, które zazwyczaj wprowadzają aktualizacje, nie ma co liczyć.

"Pojawiają się spekulacje, że Firefox na Androida mógłby zostać zastąpiony przez nowy projekt Fenix, którego kod ostatnio został zaktualizowany właśnie pod kątem Android Components – ale to nie musi oczywiście o niczym przesądzać" - pisze serwis Dobre Programy.

Mozilla aktualnie pracuje nad czymś zupełnie nowym, a ich nowy produkt ma zaskoczyć użytkowników w 2019 roku.

ycipk-1qwxk9

Dodajmy, że cały czas mowa tutaj o mobilnym Firefoksie w wersji dla urządzeń z Androidem. Komputerowy Firefox nadal może liczyć na nowości. Przypomnijmy, że ostatnio Mozilla wprowadziłana komputerach funkcję wyświetlania reklam. Szykuje się też możliwość sprawdzenia, czy dany serwis padł kiedyś ofiarą ataku.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1qwxk9

ycipk-1qwxk9
ycipk-1qwxk9