Elektryczna pułapka na harcujące myszy

Elektryczna pułapka na harcujące myszy
Źródło zdjęć: © victorpest.com

06.11.2008 17:33, aktual.: 06.11.2008 18:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli kiedykolwiek mieliście problemy z gryzoniami być może zainteresuje was elektryczna pułapka na myszy, która skutecznie rozprawi się z tymi szkodnikami...

Znane jest powiedzenie – gdy kota nie ma, myszy harcują. Jeśli kiedykolwiek mieliście problemy z gryzoniami być może zainteresuje was elektryczna pułapka na myszy – _ Victor® Multi Kill™ Electronic Mouse Trap _, która skutecznie rozprawi się z tymi szkodnikami.

Producent zapewnia 100. skuteczności oraz to, że myszy zabijane będą szybko i w sposób humanitarny. Urządzenie zasilane jest bateriami. Posiada specjalnie zaprojektowany tunel oraz mechanizm dezaktywującemu pułapkę w przypadku otwarcia pokrywy, dzięki czemu jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Zasada jego działania jest bardzo prosta – szkodnik wchodząc w do komory zawierającej ukryte elektrody zamyka obwód elektryczny, w wyniku czego następuje śmiertelne porażenie. Mysz zostaje zabita w czasie niespełna 3 sekund po czym trafia do specjalnego pojemnika, który pomieści nawet 10 gryzoni.

Zobacz materiał wideo...

Elektryczna pułapka na myszy _ Victor® Multi Kill™ Electronic Mouse Trap _ może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na uczulenie nie mogą posiadać kota. Cena: _ 99,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)