Druga odsłona VMware Fusion

Druga odsłona VMware Fusion

Druga odsłona VMware Fusion
16.09.2008 19:00, aktualizacja: 17.09.2008 08:50

Jest już dostępna druga wersja oprogramowania VMware Fusion, umożliwiającego uruchamianie systemu operacyjnego Windows na komputerach Mac wyposażonych w procesory Intela.

Jak przekonuje producent, w VMware Fusion 2.0 - w porównaniu z poprzednią edycją narzędzia - znalazło się ponad 100 nowych funkcji i poprawek. Wśród nich na uwagę zasługują opcje AutoProtect oraz poprawiony mechanizm Unity. Pierwsza z wymienionych przypomina w działaniu opcję Time Machine, odpowiedzialną z systemie Mac OS X 10.5 Leopard za backup danych. Unity 2.0 pozwala z kolei na uruchomienie Windows bez wyświetlania pulpitu systemu Microsoftu oraz korzystanie z lustrzanych folderów w obu systemach ( np. Dokumenty w Mac OS X i Moje Dokumenty w Windows ). Za sprawą najnowszej edycji Fusion można też zamienić w maszynę wirtualną serwerowe wydanie systemu Leopard.

Obraz
© Fusion 2.0 na platformie MacOS X(fot. IDG)

Pełna wersja Fusion 2.0 kosztuje 79,99 dolarów. Dla użytkowników poprzedniej wersji oprogramowania, zarejestrowanych na stronie producenta, opcja aktualizacji jest dostępna bez żadnych opłat. Przed zakupem programu można przetestować jego możliwości za pomocą 30-dniowej wersji demonstracyjnej.

Więcej informacji: VMware - http://www.vmware.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)