Trwa ładowanie...
ycipk-zhd6l9

Donald Trump atakuje Google. Uważa, że firma spiskuje przeciwko niemu

Amerykański prezydent, w serii tweetów, zaatakował Google oskarżając firmę, że jest anty konserwatywna. Donald Trump oświadczył też, że będzie blisko przyglądał się internetowemu gigantowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump kontra Google
Donald Trump kontra Google (Pixabay.com)
ycipk-zhd6l9

Donald Trump na początku wspomniał szefa Google'a Sundara Pichai'a, który odwiedził wcześniej prezydenta w Białym Domu.

Layer 1

Sundar Pichai bardzo próbował mnie przekonać, jak bardzo mnie lubi, jak świetną robotę wykonuje moja administracja, że Google nie współpracuje z chińskim wojskiem, że nie pomagał "Oszukańczej Hilary" (Clinton - red.) w czasie wyborów, i że nie planują nielegalnie zmienić wyborów w 2020.

Donald Trump
ycipk-zhd6l9

Trump dodał też, że "wszystko" wskazuje na to, że Google spiskuje przeciwko niemu, aby utrudnić my wygranie drugiej kadencji. Trump przywołał w tweecie Kevina Cernekee, który został zwolniony z Google. Inżynier uważa, że firma wyrzuciła go za konserwatywne poglądy, jednak Google podtrzymuje, że Cernekee został zwolniony za łamanie wewnętrznego regulaminu.

Na końcu Trump dodał, że będzie "blisko przyglądał się" Google.

Tweety Donalda Trumpa zbiegają się w czasie z rozpoczęciem dochodzenia Federalną Komisję Handlu i Departament Sprawiedliwości, czy technologiczni giganci nie mają zbyt dużo władzy.

ycipk-zhd6l9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-zhd6l9

ycipk-zhd6l9
ycipk-zhd6l9