Trwa ładowanie...
d27n4dp

Donald Trump atakuje Google. Uważa, że firma spiskuje przeciwko niemu

Amerykański prezydent, w serii tweetów, zaatakował Google oskarżając firmę, że jest anty konserwatywna. Donald Trump oświadczył też, że będzie blisko przyglądał się internetowemu gigantowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump kontra Google
Donald Trump kontra Google (Pixabay.com)
d27n4dp

Donald Trump na początku wspomniał szefa Google'a Sundara Pichai'a, który odwiedził wcześniej prezydenta w Białym Domu.

Layer 1

Sundar Pichai bardzo próbował mnie przekonać, jak bardzo mnie lubi, jak świetną robotę wykonuje moja administracja, że Google nie współpracuje z chińskim wojskiem, że nie pomagał "Oszukańczej Hilary" (Clinton - red.) w czasie wyborów, i że nie planują nielegalnie zmienić wyborów w 2020.

Donald Trump
d27n4dp

Trump dodał też, że "wszystko" wskazuje na to, że Google spiskuje przeciwko niemu, aby utrudnić my wygranie drugiej kadencji. Trump przywołał w tweecie Kevina Cernekee, który został zwolniony z Google. Inżynier uważa, że firma wyrzuciła go za konserwatywne poglądy, jednak Google podtrzymuje, że Cernekee został zwolniony za łamanie wewnętrznego regulaminu.

Na końcu Trump dodał, że będzie "blisko przyglądał się" Google.

Tweety Donalda Trumpa zbiegają się w czasie z rozpoczęciem dochodzenia Federalną Komisję Handlu i Departament Sprawiedliwości, czy technologiczni giganci nie mają zbyt dużo władzy.

d27n4dp

Podziel się opinią

Share

d27n4dp

d27n4dp
Więcej tematów