Trwa ładowanie...
d1m3tde

Chiny. Pożar samolotu Airbus A330. Zobacz wideo nagrane przez świadków

Samolot Air China zapalił się tuż przed wejściem pasażerów na pokład. Wszystkie osoby udało się bezpiecznie ewakuować, a świadkom zdarzenia udało się zarejestrować to zdarzenie na wideo, które udostępniono w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Boeing A330 linii Air China zapalił się tuż przed startem
Boeing A330 linii Air China zapalił się tuż przed startem (Youtube.com)
d1m3tde

Do niebezpiecznego wydarzenia doszło 27 sierpnia ok. 17:00. Airbus A330 linii Air China miał ruszyć z lotniska w Pekinie do Tokio. W czasie boardingu załoga zauważyła kłęby dymu unoszące się z maszyny, co udało się zarejestrować na filmie, który możecie obejrzeć poniżej.

Więcej nagrań pojawiło się także w mediach społecznościowych:

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru samolotu doszło w ładowni. "Załoga szybko podjęła działania przeciwpożarowe i zorganizowała bezpieczną ewakuację wszystkich pasażerów" - podał w komunikacie przewoźnik. Przyczyna pożaru wciąż pozostaje nieznana.

Całe szczęście obsługa linii lotniczych szybko zareagowała na zdarzenie. Niedawno doszło do tragedii, której nie udało się zapobiec. Samolot zderzył się samolot z helikopterem. Zginęło 7 osób, w tym dwoje dzieci. Warto jednak pamiętać także o pozytywnych historiach. Jedną z nich była sytuacja, kiedy pilot ocalił życie setki pasażerów, lądując awaryjnie na polu kukurydzy. Wideo z tego zdarzenia możecie zobaczyć tutaj.

d1m3tde

Podziel się opinią

Share

d1m3tde

d1m3tde
Więcej tematów