ycipk-3srtqh

Chiny. Pożar samolotu Airbus A330. Zobacz wideo nagrane przez świadków

Samolot Air China zapalił się tuż przed wejściem pasażerów na pokład. Wszystkie osoby udało się bezpiecznie ewakuować, a świadkom zdarzenia udało się zarejestrować to zdarzenie na wideo, które udostępniono w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Boeing A330 linii Air China zapalił się tuż przed startem
Boeing A330 linii Air China zapalił się tuż przed startem (Youtube.com)
ycipk-3srtqh

Do niebezpiecznego wydarzenia doszło 27 sierpnia ok. 17:00. Airbus A330 linii Air China miał ruszyć z lotniska w Pekinie do Tokio. W czasie boardingu załoga zauważyła kłęby dymu unoszące się z maszyny, co udało się zarejestrować na filmie, który możecie obejrzeć poniżej.

Więcej nagrań pojawiło się także w mediach społecznościowych:

ycipk-3srtqh

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru samolotu doszło w ładowni. "Załoga szybko podjęła działania przeciwpożarowe i zorganizowała bezpieczną ewakuację wszystkich pasażerów" - podał w komunikacie przewoźnik. Przyczyna pożaru wciąż pozostaje nieznana.

Całe szczęście obsługa linii lotniczych szybko zareagowała na zdarzenie. Niedawno doszło do tragedii, której nie udało się zapobiec. Samolot zderzył się samolot z helikopterem. Zginęło 7 osób, w tym dwoje dzieci. Warto jednak pamiętać także o pozytywnych historiach. Jedną z nich była sytuacja, kiedy pilot ocalił życie setki pasażerów, lądując awaryjnie na polu kukurydzy. Wideo z tego zdarzenia możecie zobaczyć tutaj.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3srtqh

ycipk-3srtqh
ycipk-3srtqh