Carrefour Mova: za każdą złotówkę doładowania dodatkowe 2 minuty

Carrefour Mova: za każdą złotówkę doładowania dodatkowe 2 minuty
Źródło zdjęć: © Carrefour

29.05.2009 20:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowej ofercie Carrefour Mova średni koszt minuty połączenia będzie wynosić 25 gr. Od 1. czerwca każde doładowanie za 1 złoty premiowane będzie dwoma ekstra minutami na rozmowy.

Klient, który przykładowo doładuje swoje konto kwotą 10 zł, otrzyma dodatkowo 20 minut na rozmowy. Jeśli kwota doładowania wyniesie 25 zł, to ilość ekstra minut wyniesie 50. Dodatkowe minuty będą do wykorzystania aż do końca okresu ważności konta. W pierwszej kolejności wykorzystywane są dodatkowe minuty, następnie połączenia obciążają stan konta głównego.

Osoby doładowujące swoje konto dowolną kwotą obniżają tym samym koszt prowadzonych rozmów do 25 gr. Oferta zastępuje obowiązującą dotychczas usługę "minuty za zakupy". Od czerwca w kasach sklepów Carrefour, do odwołania, nie będą wydawane paragony z kuponami na doładowania telefonu w zamian za zrobione zakupy.

Bonusowe minuty wykorzystać można na połączenia do wszystkich krajowych sieci za wyjątkiem Play. Podstawy cennik usług nie zmienia się: 49 gr za minutę do wszystkich sieci (naliczanie jednosekundowe), SMS za 20 gr.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)