Carrefour Mova zmieniło właściciela

Carrefour Mova zmieniło właściciela

Carrefour Mova zmieniło właściciela
Źródło zdjęć: © Carrefour
16.06.2010 17:52, aktualizacja: 17.06.2010 09:02

CP Telecom, spółka zajmująca się obsługą MVNO Carrefour Mova, zmieniła właściciela. Teraz stała się nim spółka A4, która kupiła udziały operatora o wartości nominalnej 5,4 mln zł za 2 euro wraz z długami.

W spółce A4 100% udziałów ma giełdowy Integer (właściciel m.in. InPostu), a po podwyższeniu kapitału będzie posiadał 50% - pozostałe będą należały do warszawskich spółek Sigeon i Moben. Spółka A4 udziały nabyła od Carrefour Polska i Effortel Technologies (MVNE na sieci Polkomtela), którzy posiadali po połowie udziałów.

_ Jest to kolejny etap w realizacji celu Emitenta (spółki Integer - przyp.red.) wdrożenia innowacyjnych usług przy wykorzystaniu wirtualnego operatora GSM. Usługi te są bezpośrednio związane ze strategią działania Emitenta wzmacniania pozycji rynkowej w segmencie Direct Marketingu. Wprowadzenie nowych usług przez CP Telecom na rynek nastąpi w przeciągu najbliższych 2 kwartałów _ - napisał Integer w komunikacie.

CP Telecom zawarł także nową umowę dystrybucyjną z Carrefourem dotyczącą sprzedaży starterów i Effortelem w zakresie operacyjnego i technicznego wsparcia operatora wirtualnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)